همه چیز درباره آیفون 13
غوطه ور در تاریکی؛ معرفی بازی Dark Lands

غوطه ور در تاریکی؛ معرفی بازی Dark Lands

طراحان Bulkypix، استودیوی خوشنام فرانسوی به تازگی با مسئولین کافه بازار به تفاهم رسیده اند و نسخه Premium یکی از برترین عناوین خود را در اختیار کاربران ایرانی قرار داده اند.

Dark Lands ماجراهای قهرمانی از اسپارتا را روایت می کند که به دنیایی تاریک و مخوف گرفتار آمده و حالا باید برای رهایی از آن با نیروهای پلید و شیاطین پنجه در پنجه بیندازد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

همانطور که از احتمالا از تصاویر بازی حدس زده باشید، Dark Lands یک رانر اکشن است؛ بدین معنی که کاراکتر هیچ گاه از دویدن دست برنخواهد داشت، مگر آن که غولی بی شاخ و دم سد راهتان شده و مجبور به مبارزه با آن باشید.

تلفیق المان های اکشن با گیم پلی رانر تصمیم درست استودیوی بالکی پیکس برای جذب گیمرها بوده چرا که این وقفه های کوتاه و شمشیرزنی های چندثانیه ای شدیدا جذاب و لذت بخش از آب درآمده اند.

screen568x568 (2)

در واقع استودیوی سازنده تلاش کرده تا Dark Lands صرفا یک رانر کسل کننده و رکوردی نباشد و واقعا برای کسب امتیاز در آن به تکاپو بیفتید. بازی دارای ۴۰ مرحله در دنیای سرزمین های تاریک است که باید از خطرات آنها گذر کنید.

دشمنانی که با آنها روبرو می شوید می توانند در هر قد و اندازه ای باشند؛ از یک خفاش خون آشام نیم وجبی گرفته تا عقربی در سایز یک فیل. هر چند که با وجود آیتم های مختلف برای ارتقای کاراکتر دیگر از قد و قواره آنها ترسی نخواهید داشت.

screen568x568 (3)

نسخه رایگان Dark Lands را می توانید از گوگل پلی و آیتونز دریافت کنید، هر چند می توانید برای دسترسی به امکانات و مراحل بیشتر نسخه Premium بازی را با قیمت ۱۴ هزارتومان از کافه بازار بخرید.

Dark Lands در رانرهای اکشن یکی از بهترین نمونه هاست و با توجه به گیم پلی طولانی اش می تواند سرگرمی بسیار خوبی برای آخر هفته هایتان باشد.

Dark Lands
  • Dark Lands
  • قیمت: نسخه کامل ۱۴ هزار تومان
  • سازنده: Bulkypix
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۷۲ / ۴۸ / ۱۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato