گلکسی نوت ۵ دو سیم کارته دارای درگاه کارت حافظه میکرو SD خواهد بود [شایعه]

گلکسی نوت ۵ دو سیم کارته دارای درگاه کارت حافظه میکرو SD خواهد بود [شایعه]

گلکسی نوت ۵ دو سیم کارته دارای درگاه کارت حافظه میکرو SD خواهد بود [شایعه]

آنهایی که از طرفداران پر و پا قرص درگاه میکرو SD در سری نوت سامسونگ بودند و از خبر حذف این پورت در گلکسی نوت ۵ گلایه داشتند احتمالاً با خواندن گزارش سایت تایوانی Sogi.com.tw که می گوید نسخه ی دو سیم کارته ی محصول مورد بحث کماکان از حافظه های جانبی پشتیبانی خواهد نمود، خوشحال خواهند شد.

گفته می شود سامسونگ در مدل دو سیم کارته ی گلکسی نوت ۵، همانند آنچه قبلاً در سری گلکسی A دیده بودیم، یکی از درگاه های سیم کارت را به شکل هیبریدی و دو منظوره طراحی کرده و کاربر می تواند از آن برای کارت حافظه نیز استفاده نماید.

البته وبسایت SamMobile در همین رابطه آورده که اطلاعات پیشین آنها حکایت از این دارد که حافظه های داخلی UFS 2.0 کمپانی کره ای با کارت های حافظه جانبی تداخل جدی دارند و لذا خاطر نشان نموده به آنچه این منبع تایوانی گزارش کرده باید قدری شک داشت.

سایت مذکور می گوید شاید سامسونگ بالاخره بتواند UFS 2.0 را با حافظه های microSD سازگار کند، ولی در صورتیکه چنین موفقیتی را به دست آورد بعید است آن را به مدلی از پرچمدارش محدود کند که تنها در برخی از بازارهای جهان عرضه می گردد (نوت ۵ دو سیم کارته تنها راهی بازارهایی خاصی می گردد).

گلکسی نوت ۵ قرار است در کمتر از یک هفته ی دیگر رونمایی گردد و لذا با کمی صبر به زودی متوجه خواهیم شد غول تکنولوژی کره ای راهی را برای حفظ یکی از مهم ترین ویژگی های موبایل محبوبش پیدا کرده یا خیر.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل