بدنه مستحکم آیفون ۶ اس احتمالا در برابر خمش مقاومت خوبی از خود نشان دهد

بدنه مستحکم آیفون ۶ اس احتمالا در برابر خمش مقاومت خوبی از خود نشان دهد

مطمئنا شما هم ویدئوهای مربوط به خمش آیفون ۶ پلاس در روزهای ابتدایی عرضه اش را به خاطر دارید. در آن ایام یکی دو نفر از صاحبان این گجت ادعا کردند که اسمارت فون آنها دچار خمیدگی شده، و کانال Unbox Therapy در یوتوب ثابت کرد کهدر صورت تمایل می توانید با وارد کردن میزان معینی فشار لبه های آیفون را به طور کامل روی همدیگر تا کنید.

این ماجراها در نهایت به دفاع اپل از محصولش انجامید که البته چندان هم موثر واقع نشد. مدتی بعد نیز هیجانات عمومی در مورد این خبر فروکش کرد و از آن زمان تاکنون، به ندرت در رسانه ها صحبتی از خمش آیفون ها به میان آورده شده است.

در آپریل سال گذشته اعلام گشت که آیفون بعدی از بدنه مستحکم تری برخوردار بوده و از آلومینیوم سرسختی در ساخت آن استفاده خواهد شد. امروز تیم Unbox Therapy ویدئویی منتشر کرده که تا حدی صحت این ادعا را به اثبات می رساند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

صاحبان این کانال یوتوب که به بدنه پشتی آیفون ۶ اس دسترسی داشته اند، در این ویدئو تغییرات کلیدی طراحی آیفون جدید را به نمایش گذاشته اند. در ویدئوی یادشده بدنه پشتی آیفون ۶ اس با آیفون ۶ مقایسه شده و به نظر می رسد که نقاط ضعف قاب آیفون ۶ در آیفون جدید برطرف شده اند.

محیط اطراف دکمه های تنظیم صدا در آیفون ۶ اس دوبرابر ضخیم تر شده اند، و به نظر می رسد که باید انتظار مورد مشابهی را در بدنه آیفون ۶ اس پلاس هم داشته باشیم.

نکته خیره کننده اینجاست که با وجود مقاومت بیشتر، بدنه آیفون ۶ اس از آیفون پیشین کمی سبک تر طراحی شده. خبرها حاکی از آنند که آیفون ۶ اس از مدل های قبلی کمی ضخیم تر خواهد بود، در عین حال با استناد به ویدئوی Unbox Therapy باید انتظار وزن کمتری را برای آیفون ۶ اس داشته باشیم.

در ادامه می توانید ویدئوی منتشره را مشاهده کنید.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato