آب را گل نکنید؛ معرفی بازی Where's My Water

والت دیزنی همواره یکی از ارکان مهم صنعت سرگرمی بوده؛ از انیمیشن های خاطره انگیز گرفته تا بازی های کنسولی و موبایلی جدیدش همگی در سرگرم کردن ما موفق بوده اند.

Where's My Water بدون شک موفق ترین بازی این انیمیشن ساز مشهور است که در زمان عرضه به عنوان بازی سال انتخاب شد و حالا کافه بازار، به تازگی طبق قراردادی با ناشر این بازی نسخه کاملش را برای کاربران ایرانی اندروید مهیا کرده تا بتوانیم از تجربه کلیه مراحل بازی لذت ببریم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Swampy نام قهرمان این بازی است؛ کروکودیلی سبز رنگ و دوست داشتنی که برای حمام کردن با مشکل قطعی آب مواجه شده و حسابی به دردسر افتاده.

در Where's My Water شما باید با مهندسی لوله ها، جریان آب را طوری هدایت کنید که آب تمیز و سالم به حمام زیرزمینی سوامپی برسد. ضمنا در مسیرش به فاضلاب و سموم آلوده نشده و به قول شاعر گل نشود!

Where's My Water 2

Where's My Water یک بازی فکری است و معماهایش بر مبنای قوانین فیزیک طراحی شده، بنابراین ابدا با یک بازی ساده روبرو نیستید. به غیر از سوامپی، بازی سه کاراکتر دیگر هم دارد که هر کدام داستان های خود را داشته و در مراحل متعدد بازی با آنها آشنا خواهید شد.

Where's My Water در دو نسخه عرضه شده، یکی نسخه رایگان که تعداد محدودی از مراحل را می توانید در آن تجربه کنید و دیگری نسخه کامل که بیش از 500 مرحله و قیمتی برابر با 1.99 دلار دارد.

نسخه کافه بازاری، نسخه کامل بازیست. بنابراین اگر تا حالا فرصت تجربه Where's My Water برایتان فراهم نشده، به هیچ وجه این بازی فکری خوب و چالش برانگیز را از دست ندهید.

?Where's My Water
  • ?Where's My Water
  • قیمت: 1.99 دلار (نسخه کافه بازار رایگان)
  • سازنده: Disney
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: 67.3 / 47.8 / 103.2 مگابایت
دانلودآگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟