امسال رقابت اپل با هوآوی، شیائومی و سامسونگ در چین بسیار مشکل خواهد بود

امسال رقابت اپل با هوآوی، شیائومی و سامسونگ در چین بسیار مشکل خواهد بود

در روزهای گذشته ارزش هر سهم از اپل کاهشی ۵.۲ درصدی داشته و تحلیلگران علت این موضوع را نیز عدم مشخص بودن وضعیت فروش آیفون های جدید در چین می دانند.

موسسه Jefferies باور دارد که آیفون های بعدی هم می توانند در هنگ کنگ، سئول و توکیو خوش بدرخشند اما در هر صورت بازار اپل در خصوص عرضه تلفن همراه در چین، در معرض خطری بزرگ است. یکی از تحلیلگران همین موسسه به نام Sundeep Bajikar اذعان می کند که اپل سفارشات خود از منابع مختلف را کاهش داده و بزرگ ترین علت این مسئله نیز عدم اطمینان از استقبال در بازار چین بوده است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اپل امسال رقابت بسیار سختی را با شیائومی، هوآوی و البته سامسونگ در کشور چین خواهد داشت. حال باید در نظر گرفت که بزرگ ترین رقیب اپل به نام سامسونگ، در یک حرکت کاملا استراتژیک، گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج را با کاهش قیمت نیز مواجه نموده و از سوی دیگر در روز آینده، دو فبلت بسیار قدرتمند را هم معرفی خواهد کرد؛ فبلت هایی که مشخصا با استقبال بسیار مناسبی رو به رو خواهند شد.

از طرف دیگر موسسه Bluefin Research باور دارد که اپل تعداد تلفن های همراه ساخته شده تا پایان سال را کاهش داده و در نتیجه، تعداد تولیدات این محصول از ۱۳۰ میلیون به ۱۲۲ میلیون دستگاه کاهش پیدا خواهند کرد.

تا زمان معرفی دو آیفون جدید شرکت اپل کمتر از یک ماه باقی مانده و می توان انتظار داشت که در کنار آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس، شاهد معرفی از گونه جدید آیپد با کد «پرو» هم باشیم که گفته می شود نمایشگری ۱۲.۹ اینچی دارد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato