همه چیز درباره آیفون 13
تعداد بازدیدکنندگان و بهترین بازی نمایشگاه گیمزکام مشخص شد

تعداد بازدیدکنندگان و بهترین بازی نمایشگاه گیمزکام مشخص شد

مسئولان نمایشگاه گیمزکام، امروز گزارشی از آمار کلی این نمایشگاه منتشر کردند که حاوی اطلاعات جالبیست. از آغاز روز پنجم آگوست تا پایان نهم همین ماه، ۳۴۵.۰۰۰ نفر از ۹۶ کشور مختلف از نمایشگاه بازدید کردند که در نوع خود رکورد به حساب می آید.

این در حالیست که سال گذشته چیزی در حدود ۳۳۵.۰۰۰ نفر از نمایشگاه بازدید به عمل آورده بودند. لازم به ذکر است که با افزایش نرخ ۵ درصدی نسبت به سال پیش، ۳۳.۲۰۰ تولیدکننده ی محتوا، در نمایشگاه حاضر بودند.

۸۰۶ کمپانی از ۴۵ کشور مختلف نیز در نمایشگاه حضور داشتند تا محصولات خود را به نمایش بگذارند و این خود نشان دهنده ی نرخ رشد ۱۴ درصدی نسبت به گیمزکام ۲۰۱۴ است. از میان تمام شرکت های تولید کننده، ۶۵ درصد از آن ها جز تولید کنندگان خارجی دسته بندی می شوند.

جالب است بدانید گیمزکام امسال در مساحتی به اندازه ی ۱۹۳.۰۰۰ متر مربع برگزار شد و ۳۰.۰۰۰ متر مربع فضای بیشتری در اختیار ناشران و توسعه دهندگان قرار داد. بازی محبوب Star Wars Battlefront ساخته ی شرکت الکترونیک آرتز نیز از سوی دیگر، با کسب ۴ جایزه ی بهترین بازی گیمزکام، بهترین بازی کنسول پلی استیشن ۴، بهترین بازی پی سی و بهترین بازی آنلاین، برنده ی نمایشگاه به شمار می رود و عنوان «مورد انتظارترین بازی خریداران» را از آن خود کرد.

نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۶ بین ۱۷ تا ۲۱ آگوست سال آینده ی میلادی برگزار خواهد شد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato