دانلود کنید: Fallout Shelter برای اندروید منتشر شد

دانلود کنید: Fallout Shelter برای اندروید منتشر شد

دانلود کنید: Fallout Shelter برای اندروید منتشر شد

دو ماه پیش، زمانی که هنوز بتسدا از Fallout 4 و متعاقبا Fallout Shelter رونمایی نکرده بود، هیچ کس فکرش را نمی کرد که روزی این شرکت بتواند رتبه یک اپ استور را در مدت زمانی اندک از آن خود کرده و میلیون ها دلار روانه جیب سرمایه داران خود در Zenimax Media کند.

Fallout Shelter یک بازی موبایل بسیار جذاب است که دو ماه پیش برای سیستم عامل iOS منتشر شد و حالا پس از انتظار فراوان نوبت به کاربران اندرویدی رسیده تا از ساخته جدید بتسدا روی تلفن همراه و تبلت خود لذت ببرند.

سری بازی Fallout زمانی رخ می دهد که به علت فجایع هسته ای، مردم به پناهگاه های زیر زمینی پناه برده اند و ادامه زندگی خود را در آنجا سپری می کنند. بمب های هسته ای سطح زمین را نابود کرده اند و جهش ایجاد شده در ژن جانداران سبب خلق حیواناتی عجیب و وحشی شده که به انسان ها امان زندگی نمی دهند.

در Fallout Shelter، مدیریت یک پناهگاه زیرزمینی به شما سپرده می شود، ابتدا این خانه ی زیر زمینی بسیار کوچک است و تعداد اندکی ساکن آن هستند اما رفته رفته و با پیشرفت در بازی می توانید پناهگاه خود را بزرگ تر کرده و افراد بیشتری را در آن جای دهید. Shelter روی پلتفرم iOS بیش از ۷۰ میلیون کاربر دارد و در ۴۸ کشور دنیا، رتبه اول پرطرفدارترین بازی را در اختیار گرفته. در دو هفته ابتدایی، این عنوان توانست ۵.۱ میلیون دلار برای بتسدا درآمدزایی کند.

Fallout Shelter
  • Fallout Shelter
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Bethesda
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۱۴۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل