باتری +Galaxy S6 Edge با وجود سخت افزار مشابه، عملکردی بهتر از نوت ۵ دارد

باتری +Galaxy S6 Edge با وجود سخت افزار مشابه، عملکردی بهتر از نوت ۵ دارد

سامسونگ هفته گذشته ۲ فبلت پرچمدار تازه به بازار عرضه کرد و پس از انتشار بنچمارک باتری یکی از این دو محصول یعنی گلکسی نوت ۵، کاربران اکنون کنجکاو هستند تا در مورد عملکرد باتری محصول دیگر نیز بدانند.

«+Galaxy S6 Edge» در حقیقت نسخه بزرگ تری از تلفن هوشمند گلکسی اس ۶ اج به شمار می رود و بررسی های انجام گرفته روی آن نشان دهنده عمر باتری بهتر نسبت به دیگر فبلت تازه، یعنی گلکسی نوت ۵ است، البته تنها اندکی بهتر.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این پرچمدار موفق شده عمر باتری ۹ ساعت و ۲۹ دقیقه را ثبت کند که هرچند از مدل دیگر تنها ۱۸ دقیقه بیشتر است، اما باعث خواهد شد کاربران اطمینان داشته باشند که هردو فبت جدید از عملکرد مناسب و تقریبا برابری در این زمینه برخوردار هستند.

Screen Shot 2015-08-17 at 4.20.24 PM

مهمترین نکته مثبت باتری نوت ۵ اما مدت زمان ۸۱ دقیقه ای مورد نیاز برای شارژ کامل آن به شمار می رفت که در میان تمام محصولات موجود، رتبه ششم را برای این فبلت رقم زده بود. اما رقابت شانه به شانه گلکسی اس ۶ پلاس در این بخش هم ادامه دارد.

Screen Shot 2015-08-17 at 4.22.30 PM

هرچند این بار اختلاف ۱ دقیقه ای آنقدری نیست که به چشم آید، اما به هر حال فبلت تازه با ثبت این زمان به طور مشترک با Oppo R7 و پس از نسخه کوچکتر خود یعنی گلکسی اس ۶، همانطور که مشاهده کردید در مقام چهارم از نظر سریع ترین زمان شارژ بین تلفن های هوشمند موجود قرار گرفته است.

 

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato