نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ با دو اندازه نمایشگر عرضه خواهد شد

نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ با دو اندازه نمایشگر عرضه خواهد شد

نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ با دو اندازه نمایشگر عرضه خواهد شد

اخیرا اسناد جدیدی از کشور برزیل فاش گشته که خبر می دهد موتورولا، قصد دارد ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ خود را امسال در دو نمونه عرضه نماید. درصورتی که بتوان به این سند [که از طریق شرکت ارتباط از راه دور Anatel فاش شده] اعتماد کرد، باید گفت که ساعت هوشمند شرکت مورد اشاره امسال با نام های ۳۶۰S و ۳۶۰L به بازار خواهد رسید.

لازم به ذکر است که در سپتامبر گذشته و اندکی پیش از رونمایی از نمونه اصلی موتو ۳۶۰، اسناد مشابهی از کشور برزیل فاش گشتند. اگر خاطرتان باشد، هفته گذشته نیز تصاویری از نسل دوم این ساعت به فضای مجازی راه یافت که بر اساس آنها می شد دید که نوار مشکی رنگ پایین نمایشگر ساعت، همچنان در نسخه دوم نیز حضور دارد [جایی که موتورولا سنسورهای ساعت را تعبیه کرده است]. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اکنون به نظر می رسد که ساعت هوشمند موتورولا در دو نمونه و یا بهتر است بگوییم دو اندازه به دست مشتریان خواهد رسید تا هر فرد با توجه به ابعاد مچ خود، بتواند نمونه بهتر را برگزیند.

اپل نیز در سال گذشته ساعتش را در دو نمونه ی ۳۸ و ۴۲ میلیمتری معرفی کرد. اندکی بعد محصول اپل تبدیل شد به محور قیاسی برای سایر ساعت های هوشمند و در این میان، گفته شد که ساعت موتورولا، اندازه ای بیش از حد بزرگ دارد.

Screen_Shot_2015-08-17_at_10.04.30_AM.0

در این سند که برای Anatel به ثبت رسیده، متاسفانه نمی توان مشخصات چندان زیادی را مشاهده کرد؛ صرفا می توان دید که این محصولات با دو نام مختلف عرضه خواهند شد و قابلیت هایی معمول همچون Bluetooth LE و وای-فای را نیز با خود به همراه خواهند داشت. البته ذکر گشته که مدل S، دارای باتری ۲۷۰ میلی آمپریست در حالی که مدل L، دارای یک باتری با ابعاد ۳۷۵ میلی آمپر است.

نمونه اولیه موتو ۳۶۰ دارای یک باتری ۳۲۰ میلی آمپری بود و به وسیله اندازه باتری در این ساعت ها می توان تشخیص داد که موتورولا آنها را در دو اندازه به بازار خواهد فرستاد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل