آپدیت جدید اکس باکس وان استریم 60 فریم به ویندوز 10 را امکان پذیر می کند

آپدیت جدید اکس باکس وان استریم 60 فریم به ویندوز 10 را امکان پذیر می کند

آپدیت جدید اکس باکس وان استریم 60 فریم به ویندوز 10 را امکان پذیر می کند

از زمان عرضه ویندوز ۱۰ در تاریخ ۹ مرداد ماه، کاربران اکس باکس وان قادر بودند تا بازی های خود را به صورت ۳۰ فریم و با رزولوشن ۷۲۰p روی ویندوز استریم کنند. اما از حالا به بعد، اگر دستگاه تان را آپدیت کرده باشید این ارقام به ۶۰ فریم و ۱۰۸۰p ارتقا می یابد.

برای اینکه بتوانید استریم را به راحتی انجام دهید، باید به قسمت تنظیمات اپلیکیشن اکس باکس در ویندوز ۱۰ رفته و در قسمت Game Streaming، کیفیت Video Encoding را روی Very High قرار دهید. در قسمت تنظیمات حالا می توانید حتی اعلان ها را هم خاموش نمایید تا هیچ یک از نوتیفیکیشن های ارسال شده را مشاهده نکنید.

ویژگی دیگر، قیاس اچیومنت های دریافتی با دیگر کاربران و دوستان خود در اپ اکس باکس است. اگر دوست دارید ببینید اچیومنت هایی که دریافت کرده اید را کدام یک از دوستان شما هم گرفته اند، به راحتی می توانید به هاب هر بازی مراجعه کرده و بخش اچیومنت های آن را ببینید. امکان دیگر، نمایش بازی هایی است که دوستان تان اخیرا انجام داده اند نیز هست. یعنی می توانید به سهولت ببینید که چه کسانی اخیرا چه بازی هایی انجام داده اند.

آپدیت این ماه اکس باکس وان چندین و چند ویژگی دیگر نیز به رابط کاربری کنسول افزوده است اما اگر شما هم طی چند هفته گذشته مشکلاتی در زمینه برقراری ارتباط از ویندوز ۱۰ به وسیله اپ اکس باکس داشته اید، احتمالا مشکلات تان برطرف شده است. ویدیوی زیر تغییرات کامل آپدیت را به شما نشان می دهد.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل