آیپد پرو 12 اینچی احتمالا از قلم فورس تاچ بهره خواهد برد

آیپد پرو 12 اینچی احتمالا از قلم فورس تاچ بهره خواهد برد

آیپد پرو 12 اینچی احتمالا از قلم فورس تاچ بهره خواهد برد

تا به اینجای کار، شایعات حاکی از آن است که به زودی شاهد رونمایی از آیپد پرو یا آیپد پلاس با نمایشگر ۱۲.۲ یا ۱۲.۹ اینچی خواهیم بود. چیپست A9 اپل نیز آماده است تا درون این صفحه عریض قرار بگیرد اما تفاوت اصلی دستگاه با دیگر آیپدها، نمایشگر بسیار بزرگ و البته با کیفیت آن است.

به یاد دارید که گفته شده بود  آیپد ایر ۲ می تواند قابلیت اسپلیت اسکرین (حالتی که نمایشگر به دو حالت تقسیم می شود) داشته باشد؟ با عرضه iOS9، همه این ها شدنی است اما آیپد پرو برای آنکه خاص باشد، بیشتر از این ها را نیاز دارد. شایعات جدید می گویند که اپل برای محصول جدید خود یک قلم یا استایلوسی مخصوص بهره می برد که ترکیب آن با تکنولوژی فورس تاچ می تواند امکانات بسیاری فراهم آورد.

مینگ-چی کو، تحلیل گری که سابقه ای درخشان در پیش بینی راهبردهای اپل دارد می گوید آیپد جدید، با رویکردی حرفه ای ساخته می شود و قابلیت آن را دارد تا میزان فشار وارد شده را تشخیص دهد. وی همچنین می گوید با استفاده از قلمی خاص، می توان بهره وری را بسیار افزایش داد و صرفا به استفاده از انگشتان محدود نشد. قلم جدید احتمالا با همه آیپدها همخوانی داشته باشد و صرفا محدود به مدل ۱۲.۹ اینچی نمی شود اما باید نرم افزار دستگاه و سیستم عامل تان را بروز کرده باشید.

ضخامت دستگاه بین ۶.۹ تا ۷.۵ میلی متر پیش بینی شده که برای دستگاهی به این بزرگی، دستاوردی فوق العاده به حساب می آید. ۴ اسپیکر داخلی نیز گزارش شده اند اما اگر انتظار دارید جایگاه قرارگیری قلم را روی دستگاه پیدا کنید، آگاه باشید که طبق نظر آقای کو، اپل این استایلوس را به صورت جداگانه می فروشد. گرچه ماه آینده باید منتظر رونمایی دستگاه باشیم اما احتمالا تا پاییز، خبری از عرضه آن به بازار نخواهد بود.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل