همه چیز درباره آیفون 13
غیر فعال کردن اعلان های شناور اندروید آبنبات چوبی با اپلیکیشن HeadsOff

غیر فعال کردن اعلان های شناور اندروید آبنبات چوبی با اپلیکیشن HeadsOff

اعلان های شناور اندروید آبنبات چوبی به خودی خود آزاردهنده نیستند، اما با ظاهر شدن هنگام مطالعه، کار در اپلیکیشن ها یا بازی کردن می توانند تمرکز شما را حسابی بر هم بزنند.

اپلیکیشن HeadsOff با غیر فعال کردن این اعلان های شناور و تبدیل آن به اعلان های ساده اندرویدهای قدیمی، چنین مشکلی را از سر راهتان بر می دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

برای غیر فعال سازی اعلان های شناور با HeadsOff،‌ کافیست با ورود به منوی اصلی اپلیکیشن گزینه Start the app را انتخاب کنید. پس از دادن دسترسی لازم به هدز آف، از این به بعد دیگر اعلان های شناور را نخواهید دید و به جای آن اعلان های متنی را به سبک اندرویدهای قدیمی در نوار ابزار مشاهده خواهید کرد.

2

با ورود به تنظیمات اپ، در صورتی که نسخه Pro را خریداری کرده باشید قادرید این اعلان های متنی یا Ticker ها را شخصی سازی کنید. به عنوان مثال رنگ پس زمینه اش را تغییر داده یا سرعت نمایش نوشته هایش را تنظیم نمایید.

نکته مثبت هدز آف اینجاست که هر موقع بخواهید، قادرید اعلان های شناور را مجددا فعال کنید، یا اینکه آنها را فقط برای اپلیکیشن های مورد نظرتان فعال نگه دارید.

اگر احساس می کنید که اعلان های شناور برایتان آزاردهنده شده، شاید بد نباشد که با اپلیکیشن ۵۰۰ کیلوبایتی هدز آف جلوی آنها را بگیرید.

HeadsOff - TickerOn
  • HeadsOff - TickerOn
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Jawomo
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato