همه چیز درباره آیفون 13
ساعت هوشمند Moto 360 2 روی مچ یکی از مدیران لنوو رویت شد

ساعت هوشمند Moto 360 2 روی مچ یکی از مدیران لنوو رویت شد

در این چند هفته اخیر، حجم تصاویر لو رفته از ساعت هوشمند معرفی نشده موتورولا به نام Moto 360 2 افزایشی قابل ملاحظه پیدا کرده است و این مساله می تواند نشانه ای باشد بر آنکه این اسمارت واچ مبتنی بر Android Wear به زودی رونمایی می گردد.

نکته دیگر اینکه ماه آینده، اولین سالگرد رونمایی از این ساعت هوشمند است و به همین دلیل انتظار می رود که نسخه جدید آن به زودی معرفی گردد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

جدیدترین تصویر این ساعت مربوط به زمانی است که نایب رئیس ارشد لنوو، چن ژودانگ، آن را روی مچ خود بسته بود.

حالا در تازه ترین رویداد، روز گذشته و در جریان مراسم رونمایی از تلفن هوشمند وایب شات لنوو در اندوزی، یکی از مدیران عالی رتبه این شرکت که در مراسم حضور داشت ساعت هوشمند Moto 360 2 را روی مچ خود بسته بود و این فرد کسی نبود جز دیلون یه نایب رئیس فروش لنوو در آسیا و اقیانوسیه.

اما به این دلیل گفته می شود ساعت مذکور همان نسخه جدید موتو ۳۶۰ است که در نسخه اولیه آن، تنها دکمه ساعت در موقعیتی مجاور به ساعت ۳ قرار گرفته بود و در نسخه جدیدتر این دکمه به ساعت ۲ انتقال داده شده. نکته دیگر اینکه خود آقای یه هم تایید کرده نسخه جدید موتو ۳۶۰ را روی مچ خود داشته است.

دیلون همچنین اظهار داشته که این ساعت هوشمند تا پایان سال جاری میلادی رونمایی می شود و همچنین اضافه کرده که اندونزی یکی از مقصدهای نخستین این ساعت پس از معرفی شدنش خواهد بود.

انتظار می رود که دو نسخه از Moto 360 2  از سوی لنوو ارائه گردد: نخست نسخه اس که احتمالا از نوع ۳۸ میلیمتری است و یک باتری ۲۷۰ میلی آمپر ساعتی دارد و دیگری نسخه ال که از نوع ۴۲ میلمتری خواهد بود و یک نمایشگر بزرگ تر با رزلوشن ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسل دارد که نسبت به رزلوشن ۳۶۰ در ۲۹۰ پیکسلی موتو ۳۶۰ بهبود قابل توجهی پیدا کرده است.

Lenovo-executive-Dillon-Ye-is-caught-wearing-the-Motorola-Moto-360-2 (1)

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato