همه چیز درباره آیفون 13
هوآوی زمان عرضه ساعت هوشمندش به بازار را در IFA 2015 اعلام می کند

هوآوی زمان عرضه ساعت هوشمندش به بازار را در IFA 2015 اعلام می کند

هوآوی در سال جاری میلادی و حین برگزاری MWC 2015 از ساعت هوشمندی با عنوان هوآوی واچ پرده برداشت، اما دیوایس یاد شده تا به امروز راه خودش را به بازار باز نکرده، هر چند اکنون و برحسب شواهد به نظر می آید به زودی این مهم رخ خواهد داد و علاقه مندان به این محصول قادر خواهند شد آن را خریداری کنند.

در همین راستا روز گذشته کمپانی چینی مورد بحث در اشتراک توییترش تیزری را منتشر نموده که به یک اسمارت واچ مرتبط می شود یا حداقل چنین محصولی را از قسمت کناری به تصویر می کشد؛ مطابق همین تیزر گمان می رود هوآوی بنا دارد تا عاقبت زمان قطعی ارائه هوآوی واچ به بازار را در جریان IFA 2015 ذکر کند.

گفتنی است اگرچه در رویدادی همچون IFA به صورت معمول شرکت های مهم و صاحب اسم و رسم از دستاوردهای تازه شان پرده بر می دارند، ولی در مورد هوآوی بعید خواهد بود که بخواهد از ساعتی جدید رونمایی کند، زیرا تا به امروز ابداً در بین خبرها شایعه ای در این زمینه به بیرون درز پیدا نکرده و اطلاعات و جزئیاتی فاش نشده.

هوآوی واچ که ظاهر بسیار جذاب و کاربر پسندی دارد، اولین ساعت هوشمند کمپانی سازنده اش به حساب می آید و از نمایشگری ۱.۴ اینچی از نوع AMOLED و محافظت شده توسط یاقوت کبود، فریمی از جنس استیل و سنسور داخلی ضربان قلب بهره می برد. قیمت این گجت نیز از ۳۴۹ دلار آغاز شده و بر حسب مشخصات تا ۷۹۹ دلار افزیش می یابد.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato