باندل 500 دلاری اکس باکس وان همراه با کنترلر Elite و 1TB هارد هیبریدی عرضه می شود

ماه آینده، مایکروسافت کنترلر ویژه خود را با نام Elite برای اکس باکس وان به بازار عرضه خواهد کرد اما اگر تا به حال کنسول نداشته اید که بخواهید یکی از این کنترلرها کنارش تهیه کنید، فرصت خوبی فراهم شده تا دارنده ی یک کنسول خاص با کنترلری ویژه شوید، آن هم با قیمتی مناسب.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اکس باکس وان در حالت عادی (با یک کنترلر معمولی، یک ترابایت هارد و بدون کینکت)، قیمتی ۳۹۹ دلاری دارد اما این باندل، ۴۹۹ دلار قیمت گذاری شده و علاوه بر کنترلر مخصوص Elite، یک ترابایت حافظه SSHD هم دارد. از آنجایی که کنترلرهای جدید با قیمت ۱۵۰ دلار فروخته خواهند شد، با خرید این باندل می توانید ۵۰ دلار ذخیره کنید.

کنترلر الیت در قسمت پشتی دارای ۴ جایگاه برای دکمه های پدال مانند است که دو انگشت پشتی روی آن ها قرار می گیرند. اگر از مدل دیجیتال پد کنترلر یا تامب استیک های اکس باکس وان راضی نیستید، می توانید آن را با مدل های دیگری که برای شما در نظر گرفته شده تعویض کنید. به طور کل، الیت یک کنترلر ویژه و جذاب است اما بد نیست نگاهی هم به Razer Wildcat داشته باشید.

XboxOne_Lunar_White_Controller_620

اما اگر دوست دارید با پرداخت مبلغی کمتر، کنترلری مخصوص داشته باشید، مایکروسافت یک گزینه ۶۵ دلاری برای تان در نظر گرفته که تصویر آن را در بالا مشاهده می کنید.

این کنترلر که Special Edition Lunar White Wireless Controller نام دارد، تقریبا همان کنترلر عادی است، با این تفاوت که رنگ آن سفید است و برخی از قسمت های آن با رنگ طلایی پوشیده شده. البته معماری بهتر کنترلر سبب گشته که گیمر احساس راحت تری حین بازی داشته باشد.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟