همه چیز درباره آیفون 13
حاصل همکاری مشترک گوگل و LG با نام Nexus 5X از هفتم مهر ماه به فروش خواهد رسید

حاصل همکاری مشترک گوگل و LG با نام Nexus 5X از هفتم مهر ماه به فروش خواهد رسید

روز گذشته در دیجیاتو برایتان نوشتیم که نکسوس بعدی کمپانی ال جی، در تاریخ ۲۹ سپتامبر - هفتم مهر ماه رونمایی خواهد شد.

اکنون ابعاد جدیدتری از این خبر را اعلام شده است. وب سایت «Android Authority» در همین رابطه به نقل از یکی از افراد نزدیک به کمپانی گوگل می نویسد که آنچه ما با نام نکسوس ۵ نسخه ۲۰۱۵ می شناسیم، به احتمال زیاد با نام Nexus 5X رونمایی خواهد شد. این شخص البته اعلام نموده که این نام هنوز به شکل کامل نهایی نشده ولی به احتمال نکسوس ال جی به نام Nexus 5X به دست کاربران خواهد رسید. این منبع همچنین عنوان نموده که از تاریخ هفتم مهر ماه، کاربران خواهند توانست نکسوس های جدید را از «فروشگاه پلی» خریداری کنند.

استفاده از نام Nexus 5X، منطقی به نظر می رسد چرا که دیگر کسی مجبور نیست از لفظ «نسل دوم» یا «نسخه ۲۰۱۵» استفاده کند. منبع مورد بحث همچنین گزارش می دهد که ظاهر نهایی نکسوس ال جی، همانی است که در تصویر فوق مشاهده می کنید.

در حال حاضر گفته می شود که Nexus 5X، با یک افزایش قیمت ۵۰ دلاری نسبت به نکسوس ۵ که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد، به بازار راه پیدا خواهد کرد. منبع یاد شده خبر می دهد که نمونه ۱۶ گیگابایتی Nexus 5X، از برچسب قیمت ۳۹۹ دلاری و نمونه ۳۲ گیگابایتی نیز با قیمت ۴۴۹ دلار به کاربران علاقه مند فروخته خواهد شد.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato