انتشار رندر تازه ای از آیپد پرو که ابعاد نمایشگر آن را مشخص می کند

بر کسی پوشیده نیست که آیپد، دیگر همانند روزهای اولی که استیو جابز آن را در دست گرفت و معرفی کرد به فروش نمی رود. حال یک سالی می شود که شایعه ای جدید در فضای مجازی به گوش می رسد. شنیده می شود که اپل تصمیم به ساخت محصولی متفاوت دارد و می خواهد نحوه کاربری تبلت خویش را دست خوش تغییرات گسترده ای نماید.

گویا تیم کوک باور دارد که راهکار موفقیت آیپد و بقایش، استفاده از آن در سازمان و محیط های ادارای است و بی راه نیست اگر بگوییم که در این راه، نیم نگاهی نیز به جاده تبلور «سرفس پرو» از مایکروسافت داشته و می خواهد بهره وری «فرا-پی سی» ترین گجت خود را تا حد بسیار زیادی ارتقا ببخشد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در چهارشنبه شب همین هفته در دیجیاتو خواهید خواند که آیفون های جدید، همراه با یک آیپد غول پیکر معرفی خواهند شد. اما محصول جدید چه ابعاد و ظاهری خواهد داشت؟

اکنون ویدیوی تازه ای از رندر کامپیوتری این محصول منتشر گشته که خبر از نمایشگر ۱۲.۹ اینچی این محصول می دهد. همچنین گفته می شود که آیپد پرو، از چهار اسپیکر قدرتمند بهره برده. پیشتر نیز شنیده بودیم که آیپد جدید اپل، همراه با یک قلم هوشمند عرضه خواهد شد که به بهترین شکل، برای نمایشگر «فورس تاچ» این تبلت بهینه شده است.

از طرف دیگر احتمال می رود که کاربرد دستیار دیجیتالی «سیری» نیز برای استفاده در این محصول بهینه شده باشد چرا که مشخصا با گجتی برای کاربران عادی طرف نیستیم و همانگونه که در ابتدا نیز ذکر کردیم، اپل، آیپد پرو را بیشتر با هدف گرفتن سازمان ها به بازار خواهد فرستاد. در نهایت توجه شما را به رندر تازه ای که از این محصول منتشر شده جلب می کنیم.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟