سامسونگ در پی هماهنگ سازی ساعت هوشمند Gear S2 با آیفون است

در روزهای گذشته شاهد آن بودیم که نسل جدید ساعت های هوشمند اندرویدی از راه رسیدند و در این میان، سامسونگ باز هم تصمیم گرفت تا ساز مخالف زده و پلتفرم توسعه یافته از سوی خود را در جدیدترین گجت پوشیدنی اش بگنجاند. شرکت کره ای البته امسال دیگر خریداران ساعت را محدود به استفاده از تلفن های هوشمند خود نخواهد کرد و هر موبایلی با بیش از ۱.۵ گیگابایت رم و اندروید کیت کت، می تواند به Gear S2 متصل شود.

در حالی که سامسونگ تلاش کرده تا اسمارت واچ تایزنی خود را همساز با تلفن های هوشمند دیگر نماید، گوگل در هفته گذشته خبر داد که اندروید Wear، با iOS نیز هماهنگی لازم را پیدا کرده است و کاربران ساعت های هوشمند اندرویدی به زودی خواهند توانست اسمارت واچ های خود را با آیفون هماهنگ نمایند. (اکنون ساعت های جدیدی که معرفی شده اند همه این قابلیت را دارا هستند.)

سامسونگ اما از این قافله جا مانده و حال به گزارش وب سایت «Digital Spy»، یکی از سخنگویان شرکت کره ای عنوان نموده که شرکت متبوعش به شدت در تلاش است تا بتواند محصول جدید خود را با iOS و آیفون هماهنگ سازد.

باید توجه داشت که این اطلاعات هنوز به شکل رسمی تایید نشده اند و این، صرفا گفته یکی از سخنگویان شرکت مورد بحث به یک وب سایت بوده اما بعید نیست که کره ای ها واقعا در پی تحقق بخشیدن این امر باشند، بخصوص پس از هماهنگی کامل Android wear با iOS. لازم به ذکر است که سامسونگ، اعلام نموده که مدل جدید را در ماه اکتبر (اواخر مهر - اوایل آبان ماه) عرضه خواهد کرد و و احتمالا مهندسان این شرکت خواهند توانست برای این مسئله راهکاری پیدا کنند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟