آیفون ۷ ضخامتی اندک همچون آیپاد تاچ خواهد داشت [شایعه]

اپل در حال آماده سازی سالن «بیل گراهام» برای مراسم روز چهارشنبه خود است تا آیفون ۶s را روی صحنه ببرد اما گویا پیش از معرفی جدیدترین آیفون، شایعات مرتبط با نسل بعدی آن موسوم به آیفون ۷ از راه رسیده اند.

آقای Ming-Chi Kuo، اکنون دیگر برای تحلیل های دقیق اش از محصولات اپل، برای خود اسم و رسمی به هم زده و همه او را به عنوان دقیق ترین تحلیلگر در خصوص محصولات شرکت مورد بحث از جمله آیفون می شناسند. وی در موسسه آماری «KGI Securities » مشغول به کار است و اکنون، جدیدترین پیش‌بینی های خود را در مورد آیفون ۷ ارائه داده است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Ming-Chi Kuo باور دارد که اپل قادر خواهد بود ضخامت آیفون بعدی که مشخصا از طراحی جدیدی برخوردار است را به مرحله ای تازه برساند. او می گوید که ضخامت آیفون ۷ تقریبا همسان با ضخامت یک آیپاد تاچ خواهد بود.

ipad-air-6-w600

Kuo تصور می کند که ضخامت نسل بعدی از تلفن همراه اپل به ۶.۵ میلیمتر خواهد رسید. در این میان باید اشاره کرد که آیپاد تاچ و آیپد ایر ۲، هر دو ضخامتی برابر با ۶.۱ میلیمتر دارند. البته نازک سازی بیشتر آیفون در نسل بعدی، موجب خواهد شد تا شاهد عدم بالا رفتن پیکسل ها در بحث رزولوشن تصویر باشیم.

اپل در روز چهارشنبه اعلام خواهد کرد که آیفون ۶ اس، از تکنولوژی فورس تاچ برخوردار است اما در صورتی که بخواهد صفحه نمایش آیفون ۷ را به رزولوشن ۴K و همچنین تکنولوژی فورس تاچ مجهز کند، می توان گفت که اکنون قادر نیست آیفونی باریک تر را به تولید برساند. حال آنکه سال آینده اوضاع چه خواهد بود را کسی خبر ندارد.

به نظر نمی رسد که اپل تمایلی داشته باشد در آیفون ۷، از رزولوشن تصویر ۴K استفاده کند و انتظار می رود در نسل بعدی، با یک افزایش نسبی رزولوشن مواجه شویم؛ این افزایش اندک اجازه خواهد داد تا با آیفونی که بین ۶.۱ الی ۶.۵ میلیمتر ضخامت داشته باشد، رو به رو گردیم.

ویجیاتو

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟