رکورد ده میلیارد بازدید یوتوب به نام PewDiePie ثبت شد

PewDiePie، شخصیتی شناخته شده در یوتوب است که قریب به ۴۰ میلیون نفر دنبال کننده دارد. ویدیوهای وی عمدتا در ارتباط با بازی های ویدیویی و انجام آن ها هستند. او که پیش از این رکورد دار بیشترین تعداد دنبال کننده را در شبکه یوتوب در اختیار داشت، حالا اولین شخصی است که توانسته ده میلیارد بازدید داشته باشد.

فلیکس کیلبرگ، ملقب به PewDiePie طی سال های اخیر محبوبیت بسیاری در شبکه های اجتماعی نیز پیدا کرده و علاوه بر ویدیوهای Let's Play، گاهی اوقات موضوعات خاصی را نیز مورد بررسی قرار می دهد. با ۳۹ میلیون دنبال کننده در یوتوب و ۶.۵ میلیون دنبال کننده در توییتر، وی را می توان نماینده ای از جامعه ی گیمرها معرفی کرد.

چند هفته پیش، PewDiePie با انتشار ویدیویی، اعتراضات مردم نسبت به درآمدی که دارد را غیرمنصفانه خواند. او سال گذشته ۷.۴ میلیون و سال پیش از آن، ۴ میلیون دلار از طریق بازی کردن درآمد کسب کرده اما اعتراضات به این آمار و ارقام پایان ندارد. در ویدیوی منتشر شده، وی کار خود را بسیار دشوار می خواند و با زبانی طنز آمیز، این سرمایه را حق خود ابراز می کند.

گوگل در صدد است تا با استفاده از شبکه عظیم یوتوب، گیمرهای بیشتری را به سوی خود بکشاند و طبیعتا این مسئله به سود افرادی چون فلیکس کیلبرگ خواهد بود. در همین راستا، چندی پیش سرویس YouTube Gaming‌ راه اندازی شد تا یوتوب وارد رقابت مستقیم با توییچ شود.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟