ظاهرا آیپد پرو به ۴ گیگابایت رم مجهز شده است

اپل تنها شرکتی است که علاقه ندارد جزییات کامل مربوط به سرعت کلاک پردازشی، تعداد هسته ها، رم و حتی میزان باتری را مشخص نماید. حتی اکنون هم که به وب سایت این شرکت سری بزنید، خواهید دید که میزام رم محصولات همراه این شرکت در لیست مشخصات سخت افزاری موجود نیست.

آیپد پرو از طرف دیگر، جدیدترین محصول شرکت اپل است که کد «پرو» در انتهای آن، خبر از توسعه یافتنش برای کاربران حرفه ای می دهد. سوال اصلی اینکه آیپد غول پیکر اپل اکنون با چه میزان رم توسعه پیدا کرده است؟ بر اساس یکی از نوشته های جدید در وب سایت Adobe، مشخص گردیده که آیپد پرو به «۴ گیگابایت» رم مجهز شده است. اگر خاطرتان باشد نماینده این شرکت در مراسم معرفی از این محصول نیز بر روی صحنه حضور به هم رساند و چند اپلیکیشن بهینه شده برای قلم آن را به تصویر کشید.

Adobe در وب سایت خود می نویسد: «آیپد پرو محصولی با نمایشگر ۱۲.۹ اینچی مجهز به رزولوشن ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ پیکسل، دستگاهی عالی برای ایجاد خلاقیت است به خصوص که به جدیدترین چیپست اپل، موسوم به A9X و ۴ گیگابایت رم مجهز شده.»

Mobit

هنوز این خبر از سوی خود اپل تایید نشده و نمی توان صحت آن را به شکل کامل در نظر گرفت اما آیپد ایر ۲، از دو گیگابایت رم بهره می برد، در نتیجه می توان متصور بود که برای نسخه حرفه ای، اپل ۴ گیگابایت رم در نظر گرفته باشد.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟