معرفی Mirrativ؛ اپلیکیشنی برای استریم زنده صفحه نمایش موبایل

معرفی Mirrativ؛ اپلیکیشنی برای استریم زنده صفحه نمایش موبایل

معرفی Mirrativ؛ اپلیکیشنی برای استریم زنده صفحه نمایش موبایل

بازی ها، اپلیکیشن ها و تصاویر دوربین؛ برای اولین بار می توانید تمامی فعالیت های خود در موبایل را با اپلیکیشن Mirrativ به صورت زنده استریم کنید. این اپلیکیشن اندرویدی در اصل جامعه گیمرها را هدف گرفته، اما با داشتن قابلیت های سرویس های دیگری همچون یوتوب لایو، موبیزن، پریسکوپ و حتی میرکت قشر بزرگتری از کاربران را پوشش می دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

میراتیو تنها روی گجت های دارای اندروید آبنبات چوبی و نسخه های بالاتر اجرا می شود، اما کاربران اندروید ۴.۱ به بالا می توانند استریم های زنده ای که توسط این اپ انجام می شود را مشاهده کنند.

همانطور که در مقدمه هم گفتیم، با میراتیو می توانید هر آنچه در صفحه نمایش موبایلتان اتفاق می افتد را به طور زنده برای دوستانتان مخابره کنید؛ از تصاویر زنده دوربین گرفته تا بازی ها و اپلیکیشن ها. نکته خوب اینکه برای استفاده از اپ نیازی نیست که گجت شما روت شده باشد.

unnamed (1)

تنها با چند اشاره می توانید استریم را آغاز کنید و ضمنا از گزینه Face Camera هم در حین کار بهره بگیرید. با فعالسازی فیس کمرا، تصویر کوچکی از شما در گوشه صفحه استریم برای بینندگان نمایان می شود تا بتوانید احساسات و واکنش هایتان به کاری که انجام می دهید را بهتر به مخاطبین برسانید.

درست مثل پریسکوپ، بینندگان استریم می توانند به طور زنده پای آن نظر بگذارند. همچنین امکان استریم خصوصی هم در میراتیو مهیا شده تا بتوانید لینک پخش زنده خود را در اختیار افراد محدودی قرار بدهید.

میراتیو را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی خود امتحان کنید.

Mirrativ: Live Stream Any Game
  • Mirrativ: Live Stream Any Game
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .DeNA Co., Ltd
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۸.۳ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل