تعقیب و گریز بی پایان در بازی On The Run

کمتر گیمری است که نام مینی کلیپ به گوشش نخورده باشد؛ وبسایتی که سابقا به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان بازی های فلش مطرح بود و حالا یکی از سردمداران بازی سازی برای موبایل محسوب می شود.

On The Run یکی از خوش ساخت ترین بازی های مینی کلیپ است که پس از استقبال خوب در iOS و اندروید، به تازگی به ویندوزفون آمده تا دوستداران سیستم عامل مایکروسافت هم بتوانند از گیم پلی ناب و هیجان انگیزش لذت ببرند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

شکی نیست که گرافیک قوی، نقش مهمی در استقبال کاربران از این بازی رانر داشته. هر چند در کنار جلوه های بصری، گیم پلی به قدری درگیرکننده و هیجان انگیز هست که نتوان از بازی کردن On The Run دست برداشت.

screen640x640 (1)

مثل تمام رانرهای این چنینی، در On The Run هم باید کارهای روتینی مثل جمع آوری سکه و آیتم های قدرتی و لایی کشی را انجام بدهید. اما نکته هیجان انگیز اینجاست که لازم نیست وسیله نقلیه تان حتما ماشین باشد. چه اشکالی دارد اگر دست و فرمان خوبی دارید، با تانک و هواپیما وارد اتوبان شوید؟

چه انتخابتان ماشین باشد و چه تانک و هواپیما، پلیس های سمج دست از سرتان بر نمی دارند. بنابراین در On The Run هم باید به فکر جاخالی دادن هایتان باشید و هم اسیر چنگال قانون نشوید.

screen640x640 (3)

تمامی وسایل نقلیه بازی از لحاظ بدنه و قدرت های مختلف قابل ارتقا هستند و اگر سکه ها را با وسواس و دقت جمع آوری کنید، برای خرید آیتم های جدید تقریبا می توانید مطمئن باشید که به پرداخت درون برنامه ای احتیاجی نخواهید داشت.

اگر شیفته بازی هایی هستید که تمامی ندارند، یک جاده بی پایان پر از هیجان در On The Run پیش روی شماست. بنابراین فرصت را از دست ندهید و بازی را به رایگان دانلود کنید.

™On The Run
  • ™On The Run
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Miniclip.com
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۹۱.۷ / ۴۶.۱ / ۳۹.۴۵ مگابایت
دانلودویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟