تقاضا برای رنگ «رز گلد» آیفون 6S Plus بالاتر از حد انتظار بوده است

تقاضا برای رنگ «رز گلد» آیفون 6S Plus بالاتر از حد انتظار بوده است

پیش سفارش برای آیفون های جدید از شنبه آغاز گشته و اکنون خبرهای جالبی در خصوص این محصولات به گوش می رسند. شاید زمانی که «فیل شیلر»، چهارشنبه گذشته روی صحنه آمد و آیفونی صورتی رنگ را با عنوان «Rose Gold» معرفی کرد، تصور نمی کردید که چنین رنگی مورد اسقبال کاربران قرار بگیرد اما بر اساس خبرهای رسیده، سفارشات برای آیفون های «رز گلد» بالاتر از حد انتظار بوده و نمونه های بزرگ تر ملقب به آیفون 6S Plus، احتمالا با تاخیر ۳ الی ۴ هفته ای به دست کاربران می رسند.

گفته می شود که اپراتورهای بزرگ ایالات متحده همچون T-Mobile و Verizon زودتر از ۳ یا ۴ هفته آینده نخواهند توانست نمونه های رز گلد پلاس را به کاربران تحویل دهند و در این میان تفاوتی نمی کند که کاربر چه حجمی از حافظه داخلی را نیز درخواست کند. همه اینها در حالیست که سایر رنگ ها، در مقطع زمانی دو الی سه هفته آینده که از پیش مقرر شده بود، به دست خریداران می رسند.

این اوضاع برای آیفون ۶ اس نیز صادق است و در حالی که بیشتر کاربران می توانند در تاریخ ۲۵ سپتامبر، آیفون خود را تحویل بگیرند، خریداران نسخه نمونه رز گلد با حجم ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت برای دریافت آیفون خود باید مدت بیشتری را انتظار بکشند.

همچنین خبر رسیده که این رنگ در چین هم با استقبال بسیار مناسبی رو به رو گشته؛ اتفاقی که در ابتدای کار، رخ دادنش اندکی بعید به نظر می رسید.

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato