مایکروسافت: هیچ شرکتی توان رقابت با بازی های انحصاری ما را ندارد

سونی و مایکروسافت تلاش دارند تا در انتهای سال میلادی پیش رو، بهترین محتوای ممکن را در اختیار کاربران کنسول های بازی خود قرار دهند تا جمعیت بیشتری را در فصل تعطیلات نسبت به خرید آن ها مشتاق نمایند.

با این وجود موفقیت مایکروسافت از لحاظ تعداد قطعی است. عرضه عناوین انحصاری مایکروسافت از یک ماه پیش با Rare Replay و Gears of War Ultimate Edition آغاز شد و تا چند روز دیگر نیز Forza MotorSport 6 و بسیاری دیگر از بازی ها از راه خواهند رسید.

از همین رو، Kudo Tsunoda یکی از مدیران مایکروسافت و مغز متفکر پروژه های کینکت و هولولنز در این راستا می گوید: «میزان عناوین بزرگ، جریان ساز و انحصاری که تعطیلات امسال روی اکس باکس در دسترس قرار می گیرد خیره کننده است. فکر می کنم اگر به رقابت ما نگاه کنید، هیچ راهی وجود ندارد که شرکت های دیگر توانند با بازی های انحصاری ما رقابت کنند، و این یک بخش فوق العاده از کاری است که ما با اکس باکس انجام می دهیم.»

هیلو ۵، Rise of the Tomb Raider و فیبل لجندز نیز از دیگر عناوین مهم انحصاری امسال مایکروسافت هستند. به هر حال، میل بازار نسبت به خرید پلی استیشن ۴ بیشتر است، با این وجود مایکروسافت انتهای سال پیش ثابت کرد می تواند در بهترین ماه های سال، کنسول محبوب بازار باشد.

ویجیاتو

نظرات ۷۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟