ترول های طرفدار اندروید اپلیکیشن جدید اپل را به خاک و خون کشیدند

ترول های طرفدار اندروید اپلیکیشن جدید اپل را به خاک و خون کشیدند

ترول های طرفدار اندروید اپلیکیشن جدید اپل را به خاک و خون کشیدند

همانطور که دیروز در خبرها خواندید، اپل سرانجام اپلیکیشن مهاجرت از اندروید به iOS را بر روی پلی استور گوگل قرار داد. حال به نظر می رسد که حضور اپل با چنین اپلیکیشنی در حیاط خلوت گوگل، چندان به مذاق طرفداران اندروید خوش نیامده است.

پس از قرار گرفتن اپلیکیشن مذکور بر روی پلی استور، ترول های اندرویدی به سوی قسمت نظرات هجوم برده و با نظرات منفی خود جوی عجیب را علیه اپل به وجود آورده اند. در واقع به عقیده این دسته از افراد، ماهیت چنین اپلیکیشنی توهین آمیز به شمار می رود و به همین علت لیاقت آن امتیاز ۱ ستاره است.

اپلیکیشن اپل تا کنون در پلی استور بیش از ۱۳ هزار امتیاز ۱ ستاره را دریافت کرده و تنها نزدیک به ۳ هزار نفر به این برنامه امتیاز ۵ ستاره را داده اند. میانگین امتیازات اپلیکیشن Move to iOS هم اکنون به عدد ۱.۷ از ۵ رسیده است.

اما جالب تر از امتیازی که کاربران داده اند، نظراتی است که در رابطه با این برنامه در پلی استور به ثبت رسیده. در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

سیگان اوموجکان، یکی از افرادی است که نظر خود را در رابطه با اپلیکیشن Move to iOS به ثبت رسانده. او در متن خود چنین آورده است: «من به تمام دوستان اندرویدی خود زنگ زدم تا مطمئن شوم آن ها نیز با امتیاز ۱ ستاره خود به استقبال این اپلیکیشن می روند. این برنامه باید در پلتفرم عزیز ما به دست فراموشی سپرده شود.»

بخشی دیگر از کاربران نیز از فرصت استفاده کرده و به تفاوت های iOS با اندروید در نظر خود پرداخته اند. برای مثال کاربری با نام Jet C اینچنین نوشته است: «آیا تا به حال آرزوی سفر در زمان را داشته اید؟ خب باید بگویم که با این اپلیکیشن می توانید این کار را انجام دهید. با مهاجرت به iOS تمام قابلیت هایی که سال ها از آن برخوردار بودید را دوباره می توانید تجربه کنید، آن هم در فضایی کند و طاقت فرسا.»

کاربری دیگر به محدودیت های موجود در iOS اشاره کرده و نبود آزادی عمل در این پلتفرم را مورد انتقاد قرار داده است. «اپل همچون کره شمالی است. آنها می خواهند به آزادی ما حمله کنند و به تمام کارهایی که ما با موبایلمان انجام می دهیم، الگویی محدود کننده دهند.»

گروهی از کاربران نیز طراحی این اپلیکیشن را مورد انتقاد قرار داده اند. این افراد معتقدند که اپل حداقل باید به زبان طراحی گوگل احترام می گذاشت و اپلیکیشن خود را با طراحی متریال در پلی استور قرار می داد.

شما در رابطه با این رفتار کاربران اندروید چه نظری دارید؟

نظرات ۱۰۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل