همه چیز درباره آیفون 13
جلوگیری از بستن خودکار اپلیکیشن ها توسط اندروید با Memory Locker

جلوگیری از بستن خودکار اپلیکیشن ها توسط اندروید با Memory Locker

بعضی تلفن های هوشمند که از رم پایینی برخوردارند، هنگام اجرای چندین کار به طور همزمان دچار مشکل کُندی می شوند. این کاهش سرعت در بعضی موارد، منجر به بسته شدن خودکار اپلیکیشن ها توسط App Manager اندروید خواهد شد. اگر بسته شدن خودکار اپلیکیشن ها را نمی پسندید، شاید بد نباشد که Memory Locker را روی تلفن هوشمندتان نصب کنید.

این اپلیکیشن از بسته شدن خودکار برنامه ها توسط سیستم فرعی مدیریت حافظه اندروید جلوگیری می کند. بنابراین با داشتن آن دیگر شاهد مواردی مثل فورس کلوز شدن لانچر یا دیگر اپلیکیشن ها نخواهید بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اگر با مشکل فورس کلوز شدن لانچر به خاطر میزان پایین رم در دسترس مواجه شده باشید، حتما می دانید که برای فعال شدن مجدد آن باید مدتی را منتظر بمانید. Memory Locker با عملش می تواند از این انتظار جلوگیری کند.

در منوی Memory Locker می توانید اپلیکیشن هایی که مایل به بسته شدنشان نیستید را برگزینید. ضمنا به غیر از اپلیکیشن ها، همین کار را می توانید برای ویجت های صفحه خانه هم انجام دهید.

نحوه کار اپلیکیشن هم بدین صورت است که فایل های مربوط به اپلیکیشن ها را در پوشه data/ اندروید مدیریت کرده و فایل های سیستمی پوشه روت را کنترل می نماید. هر اپلیکیشنی را هم که با Memory Locker قفل کنید، در صورت ری استارت کردن تلفن هوشمند باز هم قفل می ماند تا نیازی به قفل مجدد پس از هر روشن و خاموش کردن موبایل نباشد.

Memory Locker برای اجرا به روت بودن گجت اندرویدی نیاز دارد و می توانید همین حالا آن را به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

Memory Locker
  • Memory Locker
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Juwe11
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۳ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato