دعوتنامه کنفرانس گوگل ارسال شد؛ نکسوس های جدید هفتم مهر ماه رونمایی می شوند

دعوتنامه کنفرانس گوگل ارسال شد؛ نکسوس های جدید هفتم مهر ماه رونمایی می شوند

گوگل ساعاتی پیش دعوت نامه های خود برای برگزاری مراسمی در روز هفتم مهر ماه را ارسال نموده است. نسخه نهایی اندروید ۶ موسوم به «مارشملو»، دو تلفن همراه با کد نکسوس و نسل دوم «کروم کست»، از محصولات و سرویس هایی هستند که می توانید روی معرفی شدن آنها حساب باز کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

برگ برنده گوگل در این رویداد، معرفی دو تلفن هوشمند جدید از سری نکسوس خواهد بود؛ گفته می شود یکی از این موبایل ها از سوی ال جی با نام Nexus 5X و دیگری از سوی هوآوی توسعه خواهد یافت و در میان این دو، نسخه ای که شرکت چینی توسعه داده، مدلی مرغوب تر است.

امسال برای اولین بار شاهد رونمایی از دو تلفن هوشمند سری نکسوس به شکل همزمان خواهیم بود و این در حالیست که باز هم برای اولین بار از زمان رونمایی سری نکسوس، گوگل تصمیم ندارد تبلتی با کد یاد شده را به دست طرفداران خود برساند. البته این موضوع، مربوط به عدم اقبال اینگونه محصولات در بازار بوده و تحلیلگران خبر داده اند که در سال جاری حتی اپل نیز تصمیمی مبنی بر ارائه آیپد ایر ۳ ندارد.

اگرچه می توان منتظر از راه رسیدن نسل دوم کروم کست نیز شد اما تمرکز اصلی مراسم، بر معرفی تلفن های هوشمند سری نکسوس خواهد بود. مشخصات هر دو موبایل بارها فاش گشته اند و منابع مختلفی تایید می کنند که هر دو تلفن همراه از پورت USB Type-C بهره گرفته اند و با چنین حالتی، می توان متصور بود که در آینده ای نزدیک شاهد فراگیر شدن این پورت در میان محصولات سایر تولیدکنندگان نیز باشیم؛ فراموش نکنید که نکسوس ها از سوی گوگل معرفی می شوند تا راه پیش رو را برای سایر تولیدکنندگان دستگاه های اندرویدی مشخص نمایند.

مراسم گوگل در روز سه شنبه، هفتم مهر ماه و در ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد و طبق معمول می توانید آخرین خبرها در رابطه با این رویداد را در دیجیاتو مطالعه فرمایید.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato