رندرهای تازه ای از «وان پلاس مینی» منتشر شدند

در ماه گذشته آقای «کارل پی»، یکی از موسسین استارتاپ وان پلاس در مصاحبه ای گفته بود که شرکتش در حال توسعه تلفن هوشمندی دیگر است؛ موبایلی که پیش از به پایان رسیدن سال میلادی رونمایی خواهد شد.

در آن زمان آقای پی هیچ صحبتی در مورد مشخصات این اسمارت فون نکرد و این در حالیست که خبرهای مرتبط با ساخت یک تلفن هوشمند با کد مینی از سوی وان پلاس نیز بارها به گوش رسیده اند. حال اما رندرهای تازه ای منتشر شده اند که به احتمال زیاد مربوط به سومین موبایل این استارتاپ خواهند بود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در میان دو تصویری که فاش شده اند، رندری که نمای جلوی موبایل را به نمایش می کشد شباهت فراوانی به زبان طراحی وان پلاس دارد.

OnePlus-X-Mini-1-w600

در تصویر دوم که مربوط به بخش پشتی موبایل است، با طراحی تازه ای رو به رو هستیم و همانگونه که مشاهده می کنید، سنسور اثر انگشت نیز به بخش پشتی منتقل شده و در یک حلقه قرار گرفته است. کمی بالاتر، می توان دو سنسور دوربین را در کنار دو LED فلاش مشاهده کرد. به نظر می رسد که وان پلاس تصمیم دارد از دوربینی دوگانه در موبایل جدید خود بهره گیرد تا کاربران بتوانند تصاویری را به ثبت برسانند که دارای فوکوس عمیق باشند.

قسمت پایینی اما حفره هایی را نشان می دهد که مربوط به اسپیکر و میکروفن می شوند. نمی توان این تصاویر را نهایی شده دانست اما، با توجه به همین رندرها می توان گفت که با تلفن هوشمندی بسیار باریک رو به رو هستیم.

منبعی که رندرها را فاش نموده، اطلاعات جانبی دیگری را در اختیار رسانه ها قرار نداده اما پیش از این شنیده شده بود که موبایل سوم شرکت یاد شده با برچسب قیمت ۲۴۹ دلاری به بازار عرضه خواهد شد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟