سامانه های جامع سرویس ها و خدمات همراه اول تغییر می کند

سامانه #۱۱۱*  و سامانه پیامکی ۱۱۱ که از سال ۹۱ تاکنون، به عنوان سامانه های جامع دسترسی به سرویس های همراه اول در اختیار مشترکین قرار گرفته بود، بناست تا از اواسط مهر ماه دستخوش تغییراتی شوند.

در ادامه ی مطلب می توانید بیانیه خبری اپراتور یاد شده در همین رابطه را مطالعه کرده و از جزئیات تغییرات مرتبط به سامانه های مذکور آگاه شوید. با دیجیاتو همراه باشید.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سامانه#۱۱۱* و سامانه پیامکی ۱۱۱ که به عنوان سامانه های جامع دسترسی به سرویس های همراه اول در اختیار مشترکین قرار گرفته بود و کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می توانستند به صورت رایگان و به سادگی با اتصال به این سامانه های جامع، به کلیه خدمات و طرح های همراه اول دسترسی یابند؛ بنا به درخواست دولت تدبیر و امید، به سامانه ارتباط مردم و دولت تبدیل می شود.

به این ترتیب همراه اول این سامانه ها را به دولت واگذار کرده و از اواسط مهرماه سامانه های جدید شامل کد دستوری #۱۰* و سامانه ارسال پیامک به سرشماره ۱۰ را برای دسترسی به سرویس ها و خدمات، در اختیار مشترکین قرار می دهد.

بنابراین مشترکین همراه اول می توانند از این پس، هرآنچه را که با شماره گیری #۱۱۱* و یا ارسال پیامک به ۱۱۱ دریافت می کردند، با استفاده از سامانه های جدید بیابند.

قابل ذکر است سامانه های #۱۱۱* و ارسال پیامک به سرشماره۱۱۱ برای مدت کوتاهی همچنان به عنوان یک درگاه دسترسی به سرویس های متنوع همراه اول و پشتیبانی از سامانه های جدید در دسترس خواهند بود تا مشترکینی که ممکن است از این واگذاری باخبر نشده باشند و یا بنا بر روال قبل، از سامانه های قبلی استفاده می کنند، دچار مشکل نشوند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟