عناوین بیشتری از اکس باکس 360 به نسل هشتم کنسول‌ها می‌آیند

فیل اسپنسر، مدیر برند اکس باکس، با معرفی قابلیت بکوارد یا همان پشتیبانی از بازی های اکس باکس 360 در جریان نمایشگاه E3 امسال، بسیاری از گیمرها را به فکر خرید یک کنسول نسل هشتمی انداخت. حال اسپنسر در صحبت های جدید خود خبر از پشتیبانی دائم و طولانی مدت از این سرویس داده است.

او در پاسخ به یکی از کاربرانی که در رابطه با آینده بکوارد سوال کرده بود، یادآور شد که تیم اکس باکس تمامی تلاش خود را می کند تا در آینده نزدیک بازی های بیشتری به این سرویس اضافه شوند. این بازی ها عموما شامل عناوین انحصاری می شوند؛ اما دیگر بازی هایی که درخواست کاربران پیرامون آن ها زیاد باشند نیز از نظر تیم اکس باکس دور نمی مانند.

مدیر اکس باکس در رابطه با اضافه شدن عنوان محبوب «هیلو: ریچ» به لیست بازی های اکس باکس 360 که در نسل هشتم هم قابل اجرا هستند گفت که با توجه به درخواست بالای کاربران، تیم توسعه دهنده مشغول کار روی این عنوان است و به زودی اخبار بیشتری پیرامون این مسئله منتشر می شوند.

«هیلو: ریچ» در حدود 5 سال پیش به صورت انحصاری برای اکس باکس 360 عرضه و به آخرین عنوان سری بدل شد که توسط استودیو محبوب بانجی ساخته می شود. شایان ذکر است که بانجی پس از جدایی از مایکروسافت همکاری با اکتیویژن را آغاز کرد و عنوان «دستنی» حاصل این همکاری شد.

Mobit

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟