سیانوژن اکنون از محصولات اندرویدی میان رده بیشتری پشتیبانی می کند

سیانوژن اکنون از محصولات اندرویدی میان رده بیشتری پشتیبانی می کند

سیانوژن امروز با انتشار مطلبی در بلاگ رسمی اش، عنوان نمود که اکنون از محصولات میان رده بیشتری پشتیبانی به عمل می آورد. برای مثال، حال کاربران تلفن های همراه موتورولا موتو E نسل دوم و همچنین نسل سوم Moto G می توانند از Cyanogen Mod 12 بهره گیرند.

این در حالیست که برای اولین بار پس از Cyanogen Mod 7، کاربران موبایل های ساخته شده از طرف هوآوی هم می توانند از سیانوژن بهره گیرند. این استارتاپ اکنون از تلفن های هوشمند هوآوی آنر ۴، Honor 4X ،Ascend Mate 2 و Snapto پشتیبانی به عمل می آورد.

این تمام داستان نیست و اگرچه با نصب ROM سیانوژن می توانید در موبایل های میان رده قابلیت های بروز اندروید را علاوه بر سفارشی سازی ویژه داشته باشید اما سازندگان این پلتفرم نرم افزاری برای موبایل های اندرویدی اذعان دارند که می خواهند به زودی آن را به پرچمدارانی نظیر One M9 از اچ تی سی، گلکسی اس ۶ و همچنین LG G4 بیاورند.

لازم به ذکر است که اکنون G3 از لا جی، گلکسی اس ۵ و One M8 با این ROM هماهنگی داشته و کاربران می توانند از آن بهره جویند. در صورتی که تمایل دارید بدانید که موبایل شما نیز از سوی این استارتاپ پشتیبانی می شود یا خیر، سری به Cyanogen Wiki بزنید و تمام تلفن های همراهی که مورد پشتبانی قرار می گیرند را مشاهده کنید.

نظرات ۲۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato