اپل با ارائه آپدیت iOS 9.0.1 سعی در از بین بردن باگ ها دارد

هفته پیش نسخه نهایی iOS 9 برای کاربران ابزارهای همراه اپل منتشر شد و در مدت زمانی اندک، تعداد کثیری از کاربران، دستگاه خود را به سیستم عامل جدید آپدیت نمودند اما طبیعتا هر سیستم عاملی در ابتدای راه پر است از مشکلات متنوع.

حالا اهالی کوپرتینو سعی دارند تا با ارائه آپدیت iOS 9.0.1، باگ ها و مشکلات بزرگی که تاکنون شناسایی شده را از بین ببرند. کاربران پس از آپدیت و حین مراحل راه اندازی اولیه، دیگر متوقف نخواهند شد و مراحل به طور کامل طی می گردد.

در iOS 9.0.1، مشکل تایمر و آلارم نیز برطرف شده و اپلیکیشن به درستی کار خواهد کرد، بنابراین نگران خواب ماندن و فراموش کردن کارهایی که به تلفن تان سپرده بودید نباشید. باگ برطرف شده ی دیگر، ویدیوهای متوقف شده در سافاری و Photos هستند. وقتی ویدیوها را متوقف می کردید، تصویر حالتی نامتعارف به خود می گرفت.

حجم آپدیت 34.1 مگابایت است و به صورت OTA عرضه می گردد. بنابراین ممکن است همین حالا یا چند روز دیگر قادر به دریافت آپدیت باشید. در هر صورت با سر زدن به قسمت Software Update در بخش تنظیمات دستگاه خود می توانید در جریان اتفاقات قرار بگیرید. وقتی دانلود آپدیت به پایان رسید اطمینان حاصل کنید که دستگاه حداقل 50 درصد شارژ داشته و اتصال به شبکه Wi-Fi برقرار باشد.

نظرات ۴۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟