رباتی به نام لوسی در صف خرید آیفون 6 اس در استرالیا قرار گرفت

پرچمدار جدید اپل به زودی در سراسر جهان عرضه خواهد شد و استرالیایی ها اولین افرادی خواهند بود که دست شان به این تلفن جدید می رسد. با این حال، بعضی ها نه زمان آن را دارند و نه حس و حالش را تا در صف، بیرون اپل استور به انتظار بنشینند.

لوسی کِلی، شهروند استرالیایی، روباتی با نام خود ساخته تا حضور دائمی اش در صف را بدون اینکه به صورت فیزیکی در آن مکان باشد تضمین کند. در حقیقت، این روبات از یک آیپد و پایه ای چرخان تشکیل شده که پیوسته حضور لوسی را در این مکان به نمایش می گذارد.

لوسی قطعا یک تنبل باهوش است و ابداع وی شوخی ها و جذابیت های بسیاری را به همراه دارد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ساعت 5 صبح روز پنج شنبه به وقت سیدنی، لوسی، به اپل استور مراجعه کرد و به عنوان پنجمین نفر در صف ایستاد. وی از ساعت 6 صبح موفق شد تصویر خود را روی آیپد نمایش دهد و برای اولین بار نام خود را به عنوان رباتی که آیفون خرید مطرح کند.

به هر حال، ربات مذکور، ساخته ی شرکت Atomic 212 است، شرکتی که لوسی کلی در آن کار می کند. وی می گوید در حال حاضر 6 ربات درون دفتر شرکت قرار دارند و حتی برای تشکیل جلسات، روسای کلی از این ربات ها برای حضور خود استفاده کرده اند.

lucy3

لوسی در صف ایستاده و نه تنها پنجمین شخصی خواهد بود که در جهان آیفون جدید را می خرد، بلکه لقب اولین رباتی که تلفن همراه خریداری کرده را هم از آن خود خواهد نمود.

وی یک شب در صف خواهد ایستاد و برای آنکه زیر باران نماند و بتواند خود را شارژ کند، به چادری که فراهم دیده شده پناه خواهد بود. کلی به عنوان صدا و چهره ربات حضور خواهد داشت. وی می گوید: «من تمام مدت اینجا می مانم.» اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، ربات بدون واسطه انسانی، آیفون جدید را خریداری خواهد کرد.

lindsay

لوسی می گوید این ربات حس خاصی به او می دهد و این اجازه را می دهد تا حس کند در صف اپل استور حاضر است: «می خواستم جزو اولین افرادی باشم که آیفون 6 اس را می خرد اما مسلما به خاطر کار، نمی توانستم برای تهیه یک تلفن دو روز در صف باشم. بنابراین رئیسم گفت این ربات را بردار تا هم در صف حاضر باشی و هم بتوانی کارت را انجام دهی.»

Lindsay Handmer، کارآفرین استرالیایی، 17 روز است که بیرون اپل استور کمپی برپا کرده و اولین شخصی است که آیفون 6 اس را خریداری خواهد کرد!

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟