کونامی خبر توقف ساخت بازی های بزرگ را تکذیب کرد

چند روز پیش نوشتیم که بنابر گزارش های منابع نزدیک به کونامی، این کمپانی ساخت بازی های بزرگ را به طور کامل متوقف کرده و قصد دارد که روی ساخت بازی های موبایل تمرکز کند. اما بنابر مصاحبه ی وب سایت Nintendo Life با یکی از اعضای کونامی، این گزارش ها اشتباه بوده اند و صحت ندارند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بعد از برقراری ارتباط با کونامی، به این وب سایت گفته شد که:

من کاملا به شما اطمینان می دهم که سری بازی هایی نظیر متال گیر و چیزهایی از آن دست را رها نخواهیم کرد. می دانم که برخی از بلاگ ها خبری مبنی بر توقف ساخت بازی های AAA منتشر کرده اند، اما نمی دانم که این شایعه از کجا در آمده است. ما قطعا به پشتیبانی از کنسول های بازی و فرنچایزهایی مانند متال گیر، سایلنت هیل، کسلوانیا، PES و مابقی بازی ها ادامه خواهیم داد.

این صحبت ها از طرف بخش پشتیبانی خریداران گفته شده و هیچ شخصی از طرف تیم سازندگان آن را تایید یا تکذیب نکرده. اما کونامی پیش از این هم اطمینان خاطر داده بود که آن ها قصد ندارند به صورت تمام و کمال روی ساخت بازی های موبایل تمرکز کنند.

آن ها پیش از این گفته بودند:

هدف ما این است که بهترین بازی های کنسولی، آرکید و کاردبرد را بسازیم و در همین حال، بهترین استفاده را از بازی هایی موبایلی که گیمرها به صورت روزانه با آن ها سرگرم می شوند، ببریم.

اگرچه هنوز نمی توان مطمئن بود، اما این احتمال وجود دارد که بتوانیم در آینده شاهد عرضه ی نسخه های دیگری از سری بازی های محبوب مان باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟