اپل با فروش ۱۳ میلیون آیفون 6s و 6s پلاس در اولین آخر هفته، رکورد شکنی کرد

اپل با فروش ۱۳ میلیون آیفون 6s و 6s پلاس در اولین آخر هفته، رکورد شکنی کرد

همانگونه که انتظار می رفت، اپل طبق عادت هر سال خود، میزان فروش آیفون در اولین آخر هفته پس از عرضه این کالا را اعلام نمود. ساعتی پیش شرکت ساکن کوپرتینوی کالیفرنیا گزارش داد که در آخر هفته ای که پشت سر گذاشته شد (شنبه و یک شنبه)، قادر به فروش بیش از ۱۳ میلیون آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس شده و رکورد سال گذشته خود را نیز جا به جا نموده است. [سال گذشته این شرکت گزارش داد که در اولین آخرهفته ۱۰ میلیون آیفون به فروش رسانده.]

با توجه به عرضه آیفون از روز اول در کشور چین، تحلیلگران گمانه زنی نموده بودند که شرکت مورد بحث می تواند حدودا ۱۲ میلیون آیفون را در اولین آخر هفته به فروش برساند؛ اکنون چین پس از ایالات متحده، بدل به بزرگ ترین بازار گسترده برای اپل شده است.

مطلب پیشنهادی:مینگ-چی کو: توسعه دومین هدست AR اپل با وزن کمتر و باتری بهتر آغاز شد مینگ-چی کو: توسعه دومین هدست AR اپل با وزن کمتر و باتری بهتر آغاز شد

آقای تیم کوک، مدیر عامل اپل در این خصوص گفت: «فروش آیفون های جدید بی نظیر بوده اند و به سادگی قادر گشته ایم رکورد سال گذشته خود را جا به جا کرده و بزرگ ترین فروش برای اولین آخر هفته را در تاریخ اپل ثبت کنیم.»

از تاریخ نهم اکتبر، عرضه آیفون در ۴۰ کشور دیگر آغاز خواهد شد و تا شانزدهم اکتبر، این محصولات در ۱۳۰ کشور به فروش خواهند رسید. در این میان لازم به اشاره است که پیش از این، تحلیلگران به علت کاهش علاقه کاربران چینی به خرید تلفن های هوشمند جدید عنوان نموده بودند که اپل نمی تواند این سری از آیفون هایش را به شکل موفقیت آمیزی به فروش برساند.

نظرات ۵۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato