ساعت هوشمند FossilQ با پشتیبانی از پلتفرم پوشیدنی اندروید و ویندوز معرفی شد

کمپانی Fossil به تازگی جدیدترین ساعت هوشمند خود به نام Fossil Q را معرفی کرده که از پلتفرم Android Wear بهره می برد. این دستگاه سه قطعه یا بخش اصلی دارد؛ یک دستبند هوشمند، یک ساعت هوشمند بدون نمایشگر و یک ساعت هوشمند با نمایشگر گرد که از پلتفرم پوشیدنی اندروید بهره می برد.

هر یک از این بخش ها یک  اپلیکیشن اختصاصی همراه و همچنین دنبال کننده فعالیت دارد که به شما امکان می دهد حرکات و فعالیت های بدنی روزانه خود را مورد پایش قرار داده، مشخص کنید که کدام اعلان ها دریافت شوند و در نهایت به انجمن کاربران کنجکاو و علاقمندان این دستگاه بپیوندید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این دستگاه می تواند گام ها و کالری های سوزانده شده شما را اندازه گرفته و در کنار آن جملات الهام بخشی را به صورت روزانه در اختیارتان قرار دهد. دستبند دستگاه در  قالب دو مدل مختلف برای خانم ها و آقایان ارائه خواهد شد که با جنس ها و رنگ های مختلف ساخته شده است.

این دستگاه به تازگی در نمایشگاه های مد  Baja East و Dion Lee نیویورک در معرض دید عموم قرار گرفت و آنطور که شرکت سازنده اش وعده داده با ویندوز نیز سازگاری دارد.

سازگار با اندروید، iOS و نرم افزار ویندوز

بله! درست خواندید. برای استفاده از این ساعت نیازی به خرید تلفن هوشمند پشتیبانی کننده از یک پلتفرم خاص ندارید.

البته فعلا مشخص نیست که منظور این شرکت، ویندوز بوده، یا ویندوز فون و حتی یک اپلیکیشن فراگیر ویندوز ۱۰؛ از همین روی، برای روشن شدن قضیه باید منتظر اظهار نظرهای آتی کمپانی Fossil بمانیم.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟