نکسوس های جدید گوگل احتمالا قیمتی پایین تر از نسخه سال قبل خود خواهند داشت

نکسوس های جدید گوگل احتمالا قیمتی پایین تر از نسخه سال قبل خود خواهند داشت

گوگل با رونمایی از دو تلفن هوشمند جدید از سری نکسوس، قیمت آنها را مجددا به گروه محصولات مقرون به صرفه باز می گرداند. براساس اعلام سایت اندروید پلیس، نکسوس ۵X ال جی قرار است با قیمت ۳۷۵.۹۹ دلار به فروش رود که این رقم نیز احتمالا به مدل ۱۶ گیگابایتی مربوط می گردد و در نتیجه انتظار می رود که مدل ۳۲ گیگابایتی آن با قیمت اندک بیشتری به فروش رود.

اما نکسوس بزرگ تر هم که احتمالا توسط هوآوی ساخته شدده در مقایسه با مدل سال قبل این محصول قیمت پایین تری خواهد داشت: آنطور که در سایت اندروید پلیس آمده، این تلفن هوشمند با قیمت ۴۹۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رفت که بهای آن نیز بسته به ظرفیت ذخیره سازی دستگاه متغیر است.

براساس اطلاعات منتشر شده تا به امروز، پیش بینی می شود که موبایل ساخت هوآوی، پرچمدار این دو مدل باشد و مشخصات سخت افزاری اش هم این موضوع را ثابت می کند. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در مقابل خرید تلفن هوشمند ال جی بیشتر به دوست داران اندروید خالص توصیه می شود که نکسوس ۶ اینچی سال قبل نتوانست نظرشان را به خود جلب کند.

طبق این گزارش پیش سفارش برای هر دوی این دستگاه ها از امشب آغاز می شود اما آنطور که اندروید پلیس ادعا کرده ورایزن، AT&T، T-Mobile و اسپرینت قصد ندارند که این دو دستگاه را به لیست محصولاتشان اضافه نمایند.

در مقابل علاقمندان به خرید این دو نکسوس جدید می توانند از طریق گوگل استور برای خرید آنها اقدام نمایند یا اینکه به خرده فروشی های دیگری نظیر آمازون و eBay مراجعه کنند.

گزارشات و اطلاعات کامل در این رابطه را می توانید در جریان مراسم نکسوس و کروم کست گوگل که قرار است امشب برگزار شود در دیجیاتو دنبال نمایید.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato