گوگل هنگام معرفی نکسوس 6P، طعنه ای به «نسبت نمایشگر به بدنه» آیفون زد

گوگل روز گذشته از دو تلفن هوشمند سری نکسوس پرده برداشت. پس از نطق کوتاه ساندر پیچای، مدیر عامل گوگل، صحنه به «دیو برک» سپرده شده تا موبایل های نکسوس ۶P و ۵X را معرفی کند.

در زمان معرفی Nexus 6P اما، آقای برک که معاون ارشد بخش مهندسی اندروید به شمار می رود، نمایشگر ۵.۷ اینچ نکسوس هوآوی و نسبت آن به بدنه دستگاه را تحسین نمود و آن را با آیفون مقایسه کرد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گوگل اذعان دارد که «نسبت نمایشگر به بدنه» نکسوس عالیست و ۷۴ درصد بخش جلویی موبایل را تشکیل می دهد. در واقع چنین حالتی، باعث شده تا اندازه کلی دستگاه همسان با یک محصول ۵.۵ اینچ باشد.

n6p-r-w600

گوگل با اینکار، محصول خود را با آخرین ساخته ی اپل مقایسه کرد که با وجود داشتن نمایشگری ۵.۵ اینچ، نسبت نمایشگر به بدنه جالبی ندارد و هم اندازه با نکسوس ۵.۷ اینچی است.

Google-compares-the-Nexus-6P-to-the-iPhone-6s-Plus (1)-w600

البته در این میان باید اشاره کرد که نمایشگر نکسوس ۶P، کمترین حاشیه ممکن را ندارد و اکنون تلفن های هوشمند بسیاری وجود دارند که از حاشیه کمتری برخوردار هستند. برای مثال، پرچمدار امسال موتورولا با نام X Style هم از نمایشگری ۵.۷ اینچ استفاده می کند اما نسبت نمایشگر به بدنه، ۷۶.۳۶ درصد است.

Google-compares-the-Nexus-6P-to-the-iPhone-6s-Plus (2)-w600

لازم به ذکر است که نمایشگر آیفون ۶ اس پلاس از حاشیه بالایی برخوردار بوده و صفحه نمایش دستگاه صرفا ۶۷.۹ درصد بخش جلویی موبایل را تشکیل می دهد.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟