ال جی از اولین ساعت هوشمند اندرویدی با پشتیبانی از LTE پرده برداشت

ال جی از اولین ساعت هوشمند اندرویدی با پشتیبانی از LTE پرده برداشت

ال جی از نسخه دوم ساعت Watch Urbane پرده برداشت که سیستم عامل دستگاه را از اتکا به تلفن همراه بی نیاز می کند. حالا این ساعت جدید، نه تنها نمایشگری بزرگ تر دارد، بلکه بدنه ای کوچکتر نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

چنین اتفاقی زمانی امکان پذیر می شود که بخشی از سخت افزار و تکنولوژی موجود در ساعت، به بندهای آن منتقل شود. در این صورت، بندها دیگر قابل تعویض نبوده و باید بیشتر از ان ها حفاظت نمود.

یکی از امکانات جالبی که درون بندها قرار گرفته، رادیوی سلولی برای دریافت امواج LTE و نسل چهارم مخابراتی است. در حقیقت، با بهره گیری از قابلیت مذکور، Watch Urbane نسل جدید، اولین ساعت هوشمند اندرویدی خواهد بود که اتصال مخابراتی LTE را ارائه می دهد.

به همین علت، دیگر لازم نیست برای استفاده کامل از ساعت خود، آن را به تلفن همراه متصل کرده تا از آن طریق تغذیه شود. همچنین امکان برقراری تماس تلفنی نیز روی آن وجود دارد. ال جی همچنین دو دکمه در بالا و پایین دکمه اصلی ساعت اضافه کرده تا دسترسی به ویژگی های متنوع ساعت آسان تر شود. نمایشگری با وضوح تصویر ۳۵۸ppi و جی پی اس داخلی، از دیگر ویژگی های دستگاه هستند.

همچنین، باتری ۵۷۰ میلی آمپری (نسبت به ۴۱۰ میلی آمپر نسل اول) و رم ۷۶۸ مگابایتی (نسبت به رم ۵۱۲ نسل قبل)، پیشرفت های مهم سخت افزاری دستگاه به حساب می آیند. Watch Urbane با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS همخوانی دارد و ابتدا در آمریکا و کره جنوبی عرضه می شود.

اطلاعات دیگری در ارتباط با تاریخ عرضه و قیمت دستگاه مشخص نشده اما قطعا قرار نیست عرضه Watch Urbane به زودی رخ دهد. کنفرانسی مطبوعاتی روز آینده در نیویورک برگزار می شود و احتمالا Watch Urbane یکی از ستارگان آن نمایش باشد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato