گران قیمت ترین ساعت هوشمند اندرویدی 18 آبان از راه می رسد

گران قیمت ترین ساعت هوشمند اندرویدی 18 آبان از راه می رسد

گران قیمت ترین ساعت هوشمند اندرویدی 18 آبان از راه می رسد

Tag Heuer در تاریخ ۹ نوامبر برابر با ۱۸ آبان، ساعت لوکس و گران قیمت خود را که از سیستم عامل Android Wear بهره می برد با قیمت ۱۸۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد کرد.

در ماه مارس بود که برای اولین بار Tag Heuer پیوستن خود به اکوسیستم گوگل و اندروید پوشیدنی را رسما اعلام کرد، ساعت ساز سوییسی در آن تاریخ اولین بار تائید کرد که با همکاری اینتل و گوگل تا ماه نوامبر ساعت هوشمندی به بازار می فرستد.

ژان کلاد بیور، مدیرعامل Tag Heuer روز گذشته علاوه بر اعلام قیمت کلی دستگاه، از تاریخ عرضه آن نیز پرده برداشت. بیور در ماه مارس اعلام کرده بود ساعت جدیدشان قیمتی معادل ۱۴۰۰ دلار دارد اما حالا با افزایشی ۴۰۰ دلاری، قیمت کلی آن به ۱۸۰۰ دلار رسیده است. بیور علت این امر را بند هرمس و قیمت ساعت اپل اعلام کرد، بنابراین در فضایی که رقابت وجود نداشته باشد، سوییسی ها هر چقدر بخواهند می توانند از خریداران ساعت های لوکس پول بگیرند.

بیور مدیرعاملی دو شرکت Tag Heuer و Hublot را به عهده دارد که هر دو شرکت بخشی از کمپانی LVMH هستند. ساعت هوشمند اندرویدی Tag Heuer عمر باتری ۴۰ ساعته ای خواهد داشت و همکاری با اینتل احتمالا منجر به ساخت اولین ساعت اندرویدی خواهد شد که از چیپ های غیر ARM بهره می برد.

ساعت به طور کل ابزاری لوکس به حساب می آید اما تولیدکنندگان پوشیدنی های هوشمند حالا با نازل ترین قیمت ها ابزارهای خود را به بازار می فرستند. در همان بازاری که ساعت هوشمند با قیمت ۱۲۵ دلار یافت می شود، صنعت ساعت سازی سوییس هم وارد شده و حالا دستگاهی ۱۸۰۰ دلاری به فروش می رساند.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل