گوگل و مایکروسافت به نبرد پتنتی خود خاتمه خواهند داد

یکی دیگر از بزرگ ترین نبردهای دادگاهی سیلیکون ولی رو به پایان است و دو شرکت گوگل و مایکروسافت می خواهند تمامی پرونده هایی که علیه یکدیگر دارند را از دادگاه بیرون آورده و مشکلات خود را فراموش کنند.

به گزارش بلومبرگ، تمامی ۲۰ پرونده موجود که در هر کدام یکی از شرکت ها شاکی بود قرار است از دستور کار دادگاه ها خارج شده و به نزاع ۵ ساله این دو غول بزرگ تکنولوژی پایان بخشد. مسائل مورد بحث از تلفن های همراه (شکایت مایکروسافت) تا ویدیو پلی بک اکس باکس (شکایت گوگل) را شامل می شد.

دو شرکت مذکور حالا قرار است روی تکنولوژی ها با یکدیگر کار کرده و به گونه ای کار را جلو برند که مانع از به وجود آمدن مشکلات این چنینی شود. مسلما چنین رویدادی را می توان یک تغییر مثبت قلمداد کرد و اگر پیگیر اخبار دو کمپانی بوده باشید، حتما از تغییر فرهنگ ساختاری هر دو با خبر هستید.

مایکروسافتی که سال ۲۰۱۰ از موتورولا شکایت کرد، شرکتی دیگر بود. استیو بالمر از موفقیت اندروید و شکست خوردن ویندوزفون در برابر آن شاکی بود و هر اقدامی در جهت مطرح کردن نام سیستم عامل خود را نادیده نمی گرفت. حالا ۵ سال جلو بیایید و ساتیا نادلا را ببینید.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟