اختصاصی دیجیاتو: شرکت Oppo به زودی وارد ایران خواهد شد

به نظر می رسد که درهای بازار ایران به مرور در حال باز شدن بر روی برندهای مختلف است. پس از اینکه چندی پیش همراه اول اعلام کرد که قصد دارد محصولات شیائومی را به صورت باندل شده در بازار عرضه نماید، اکنون شنیده های دیجیاتو حاکی از آن است که OPPO نیز قصد دارد موبایل های خود را در کشورمان ارائه نماید.

OPPO یک شرکت چینی است که تا به حال در مورد محصولات آن خبرهای زیادی را در دیجیاتو منتشر نموده ایم. این کمپانی در سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را با تولید DVD Player آغاز کرد و سپس در سال ۲۰۰۸ اولین تلفن هوشمند خود را روانه بازار نمود.

از آن زمان تا کنون OPPO توانسته نوآوری های بسیاری را از خود در صنعت موبایل بر جای گذارد. N1 به عنوان اولین تلفن هوشمند مجهز به دوربین گردان و R5 به عنوان باریکترین موبایل در زمان معرفی، از جمله مواردی هستند که OPPO را نسبت به دیگر برندهای چینی متمایز می کنند.

جالب است بدانید که OPPO برای موضوع شارژ سریع نیز تکنولوژی مخصوصی را به نام خود به ثبت رسانده است. تکنولوژی VOOC قادر است تا در مدت ۳۰ دقیقه، موبایل شما را به میزان ۷۵ درصد شارژ نماید.

OPPO در مدت زمان کمی که از فعالیتش می گذرد با تعیین قیمتی رقابتی برای محصولاتش و ارائه کیفیتی بالا، توانسته نگاه های بسیاری را به خود خیره کند. اکنون اگر شنیده های دیجیاتو درست باشد، این برند قصد دارد تا با ادامه همین سیاست در کشورمان، توجه کاربران ایرانی را نیز به خود جلب نماید.

شما در رابطه با حضور OPPO در بازار ایران چه نظری دارید؟ به نظرتان حضور چنین شرکت هایی می تواند زنگ خطری برای رقبای بزرگ تر همچون سامسونگ و سونی باشد؟ آیا رقابتی که بین این برندها شکل می گیرد، در نهایت به سود مشتری خواهد بود؟

نظرات ۳۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟