با RoboHon آشنا شوید؛ تلفن هوشمند جدید شارپ با شمایل یک ربات

با RoboHon آشنا شوید؛ تلفن هوشمند جدید شارپ با شمایل یک ربات

تصویری که در بالا مشاهده می کنید به تلفن هوشمند رباتیک شارپ تعلق دارد که چندی پیش معرفی شد و مجموعه ای از امکانات و قابلیت ها را در خود جای داده است. پروژکتور، دست ها و پاهایی که حرکت می کنند و همچنین توانایی صحبت کردن بخشی از قابلیت های این موبایل به شمار می روند.

این ربات وزن کمی هم ندارد (۳۹۰ گرم) و ابدا کوچک نیست (قد آن برابر با ۱۹.۵ سانتی متر اعلام شده) و به همین دلیل می توان گفت که از این لحاظ در نقطه مقابل تلفن های هوشمند امروزی جای می گیرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

دستگاه از استانداردهای ارتباطی وای فای و LTE پشتیبانی می کند تا عملکردی شبیه به تلفن های همراه را پیدا کند و یک نمایشگر کوچک ۳۲۰ در ۲۴۰ پیکسلی هم در قسمت پشت آن تعبیه شده است.

در داخل بدن این ربات دوربینی برای تشخیص چهره و همچنین یک سیستم تشخیص صدا قرار دارد که هر دوی آنها تقریبا در اغلب تلفن های هوشمند امروزی یافت می شوند اما هیچکدامشان ربات نیستند.

robohon

این محصول که RoboHon نام دارد می تواند راه برود، بنشیند، حرکات موزون انجام دهد و هر زمان که خبری جدید برایتان دارد دستش را بالا بیاورد. تلفن -ربات شارپ می تواند نقش ساعات زنگ دار شما را بر عهده برگیرد، برایتان یادداشت برداری کند و یا پیام های متنی تان را بخواند و تمام کارهایی که سیری قادر به انجامشان هست را با دقتی اندک کمتر به انجام برساند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato