همه چیز درباره آیفون 13
آمار ماه اکتبر نشان می دهد میزان استفاده از اندروید آب نبات چوبی همچنان رو به افزایش است

آمار ماه اکتبر نشان می دهد میزان استفاده از اندروید آب نبات چوبی همچنان رو به افزایش است

گوگل ماه گذشته آمار استفاده ۲۱ درصدی از نسخه آب نبات چوبی را اعلام کرده بود که نشان می داد یک نفر از هر ۵ کاربر، از آخرین نسخه موجود این پلتفرم بهره مند هستند.

شرکت ساکن مانتین ویو اکنون آمار ماه اکتبر را اعلام کرده که خوشبختانه نشان می دهد میزان استفاده از نسخه آب نبات چوبی در حال رشد است و با ۲.۵ درصد افزایش دیگر در ماه گذشته، به ۲۳.۵ درصد از تمام ابزارهای فعال رسیده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اندروید ۴.۴ کیت کت نیز هرچند در بازه یاد شده با ۰.۳ درصد کاهش روبرو بوده، اما کماکان با ۳۸.۹ درصد پر استفاده ترین نسخه سیستم عامل موبایل گوگل به شمار می رود و پس از آن آب نبات چوبی ژله ای با ۳۰.۲ درصد قرار دارد که کاهش ۱.۶ درصدی نسبت به ماه گذشته را می دهد.

از دیگر نسخه های مورد استفاده نیز می توان به بستنی حصیری با ۳.۴ درصد (کاهش ۰.۳ درصدی) و نان زنجبیلی با ۳.۸ درصد اشاره کرد که در ماه گذشته آمار ۴.۱ درصدی را به نام خود ثبت کرده بود.

کمترین میزان استفاده نیز در این میان با ۰.۲ درصد به نسخه ۲.۲ اندروید یا Froyo تعلق دارد که پیشبینی می شود به زودی از لیست خارج شود، چرا که گوگل آمار نسخه های منسوخ شده که روی کمتر از ۰.۱ درصد دستگاه ها فعال باشند را اعلام نمی کند.

Screen-Shot-2015-10-06-at-1.50.49-PM

گوگل همچنین از روز گذشته ارائه بروزرسانی به اندروید نسخه ۶ موسوم به مارشملو را نیز آغاز کرده، نامی که از ماه های آینده می توانیم توقع حضور آن در لیست را داشته باشیم.

شرکت ساکن مانتین ویو البته به تنهایی نمی تواند آخرین نسخه سیستم عامل خود را به همه کاربران دستگاه های اندرویدی ارائه کند و برای این منظور به همکاری تولید کنندگان دیگر نیز احتیاج است، سازندگانی که برخی از آنها تاکنون لیست محصولات دریافت کننده این بروزرسانی را اعلام کرده اند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato