معرفی Lookmark؛ ابزار ذخیره کننده اپلیکیشن های iOS برای دانلود در زمانی دیگر

اگر از آیفون یا آیپد استفاده می کنید، شاید برایتان اتفاق افتاده که در حین مرور اینترنت با رایانه به اپلیکیشن جالبی برخورد کرده اید. برای دانلود این اپ، چاره ای نیست جز اینکه از PushBullet برای انتقال لینک آن به اسمارت فون استفاده کنید.  همچنین اگر با اپلیکیشن رایگانی مواجه باشید و خواستار نصب آن روی یک دستگاه iOS دیگر، نمی توانید آن را به wish list خود بیفزایید.

خوشبختانه اپ Lookmark این مشکلات را از سر راهتان بر می دارد. این سرویس رایگان که برای مرورگر کروم و آیفون و آیپد در دسترس قرار گرفته، به شما اجازه می دهد تا اپلیکیشن های iOS را در آن ذخیره کنید تا از طریق دستگاه های دیگر، هر زمان که خواستید به دانلود آنها بپردازید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

برای استفاده از لوکمارک می بایست در ابتدا افزونه اش را برای مرورگر کروم نصب کنید. با این کار، آیکن این ابزار در نوار آدرس هر صفحه ای که در آن لینک اپ استور وجود داشته باشد، نمایان می شود.

حالا کافیست با کلیک روی این آیکن، اپلیکیشن های مورد نظرتان را انتخاب کنید تا به فهرست شما برای دانلود اضافه شوند.

Lookmark 3

در نسخه آیفون و آیپد لوکمارک، این فرآیند کمی متفاوت است. وقتی که با سافاری در حال مرور وب هستید، کافیست با مشاهده لینک های اپ استور به برگه Share مراجعه کرده و آیکن لوکمارک را انتخاب کنید. با این کار می توانید اپلیکیشن های مورد نظرتان را به حساب کاربری خود بیفزایید تا از طریق دستگاه های دیگر هم به آن دسترسی داشته باشید.

Lookmark برای زمانی که به وای فای دسترسی ندارید یا هنگام مرور اینترنت با رایانه به اپ جالبی برخورد می کنید می تواند بسیار کاربردی ظاهر شود. لینک های دانلود این ابزار رایگان را در انتهای مطلب برایتان قرار داده ایم.

Lookmark
  • Lookmark
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Heybox AB
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: 8.7 مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟