فیل اسپنسر از احتمال ارائه بازی های اکس باکس 360 روی پی سی می گوید

فیل اسپنسر از احتمال ارائه بازی های اکس باکس 360 روی پی سی می گوید

مدیر برند اکس باکس، فیل اسپسنر، همان طور که قبلا هم به آن اشاره کرده بود، معتقد است که اگر بازی های اکس باکس اصلی روی اکس باکس وان اجرا شوند، بسیار عالی خوهد بود.

اسپسنسر در مصاحبه با Gizmodo Brazil گفت که اگرچه او علاقه ای بسیار زیاد به تحقق اجرای بازی های اکس باکس اصلی روی اکس باکس وان دارد اما ابتدا باید به اولویت ها پرداخت و تکلیف بازی های ۳۶۰ را مشخص کرد.

اسپنسر اوایل سال جاری میلادی، هم چنین به این اشاره کرده بود که دوست دارد کاربران ویندوز ۱۰، بتوانند بازی های اکس باکس ۳۶۰ را روی پی سی شان اجرا کنند. اما او باز هم در مصاحبه ی جدید خود به این مسئله اشاره کرد که باید به اولویت ها رسیدگی شود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این کاری است که من می خواهم انجام دهم، عاشق این خواهم بود که بازی های اکس باکس ۳۶۰ روی پی سی اجرا شوند، اما این که از اجرای بازی های اکس باکس اصلی نیز پشتیبانی شود بسیار عالی خواهد بود.

بنابراین بله، این ها کارهایی هستند که دوست دارم انجام دهم. مردم در حال حاضر با من بر سر مشکل موزیک پس زمینه ی کنسول می جنگند؛ پس ما کارهایی زیادی داریم که باید به انجام برسند.

اسپنسر در مصاحبه اشاره کرد که قابلیت اجرای بازی های اکس باکس ۳۶۰ روی اکس باکس وان چیزی در حدود ۸ ماه قبل از پی بردن به چگونگی اجرای آن ها روی ساختار x86 در حال عملی شدن بوده است.

مدیر اکس باکس گفت که قابلیت اجرای بازی های قدیمی، در صدر لیست درخواست ها قرار داشت و آن ها به عنوان یک تیم پی بردند که این کاری است که باید به انجام برسانند.

وقتی که ما بازخوردهای طرفداران را دریافت کردیم، از مدت ها قبل جهتی استراتژیک برای اهداف خود تعریف کرده بودیم و می دانستیم که قابلیت Backward Compatibility، به خوبی با این استراتژی همراه خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato