همه چیز درباره آیفون 13
انتشار تصاویری از ساعت هوشمند در دست ساخت Meizu با نام Blue Charm

انتشار تصاویری از ساعت هوشمند در دست ساخت Meizu با نام Blue Charm

چند ماه پیش تصویر مربوط به یک نمایشگر گرد به فضای مجازی راه یافت که ظاهرا به ساعت هوشمند آتی کمپانی چینی Meizu با نام Blue Charm Watch تعلق داشت. بعد از آن عکس ها، دیگر هیچ خبری از گجت در دست ساخت این شرکت به دست نیامد تا اینکه بالاخره چند عکس مختلف از این دستگاه منتشر شد تا احتمال معرفی قریب الوقوع آن بیش از هر زمان دیگری تقویت شود.

این ساعت هوشمند قرار است که با تلفن همراه تمام فلز Meizu Blue Charm Metal جفت شود که هر دو احتمالا در جریان یک کنفرانس رسانه ای در تاریخ ۲۹ مهرماه امسال رونمایی می شوند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با این ساعت منتشر نشده و تنها می دانیم که از Android Wear بهره نمی برد و مشخص نیست که کدام سیستم عامل برای آن در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این معلوم شده که دستگاه مورد بحث همچون اغلب ساعت های هوشمند، در برابر گرد و غبار و آب مقاوم است و همان امکانات معمول برای پایش سلامت و تمرینات بدنی را دارد.

در ادامه می توانید نگاهی به تعدادی از عکس های منتشر شده از این دستگاه بیاندازید. در نظر داشته باشید که این تصاویر از سایت Weibo به دست آمده اند و چون این دستگاه هنوز هم معرفی نشده بهتر است که اندکی با دیده تردید به آنها نگریسته شود.

Images-of-alleged-Meizu-watch-leak (1)

Images-of-alleged-Meizu-watch-leak (2)

Images-of-alleged-Meizu-watch-leak

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato