بررسی قسمت سوم بازی 41148؛ هوشیاری سینا

بررسی قسمت سوم بازی 41148؛ هوشیاری سینا

اپیزود سوم ۴۱۱۴۸، بازی جنجالی مهدی فنائی ساعاتی پیش در کافه بازار منتشر شد تا بتوانیم برای جستجوی حقیقت، دوباره با کاراکتر اصلی بازی در فضایی سنگین و وهم آلود همراه شویم.

اپیزود سوم در ادامه داستان قسمت قبلی، روایتگر ماجراجویی های «سینا تنتا» برای بازیابی حافظه از دست رفته اوست و بیشتر از قسمت های قبلی ما را با کاراکتر سینا و گذشته اش آشنا می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اپیزود سوم درست پس از باس فایت نفس گیر قسمت دوم آغاز می شود؛ جایی که سینا پس از کشتن یک هیولای مخوف، بالاخره موفق شد تا خودش را به آپارتمان مرموز ۱۳۳ برساند.

با رسیدن به آپارتمان، سینا مجددا جستجوی اطراف را برای یافتن هویت فراموش شده اش از سر گرفته و در این مسیر، با کاراکترهای بیشتر، مکان های جدیدتر و موقعیت هایی خطرناک تر مواجه می شود.

41148 Three

یکی از نکات شایان توجه در مورد اپیزود سوم ۴۱۱۴۸، پیشرفت محسوس گرافیکی بازیست. فضای وهم آلود بازی در قسمت سوم، به مدد نورپردازی ارتقا یافته و موزیک دلهره آور، وهمناک تر و در عین حال جذابتر شده تا پای موبایل خشکتان بزند و نتوانید از بازی دست بکشید.

بر خلاف اپیزودهای کوتاه و مبهم قبلی، در اپیزود سوم گیم پلی طولانی تری را تجربه می کنید و به حقایق بزرگی در مورد مفهوم ۴۱۱۴۸، گذشته سینا و علت اتمسفر حاکم بر بازی پی خواهید برد. روایت داستان و دیالوگ ها پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند و برای تلطیف فضای سنگین بازی، مهدی فنائی دیالوگ و صحنه های خنده دار را به کار گرفته.

41148 Two

گیم پلی هم در قسمت سوم با پیشرفت هایی مواجه بوده و المان های جدیدی به آن اضافه شده اند. هر چند که معماها هنوز هم عمق چندانی ندارند و مثل آب خوردن حل می شوند، برای نخستین بار در بازی اپیزودیک ۴۱۱۴۸ شاهد مبارزه های QTE (دکمه زنی) و امکان تصمیم گیری هستید. البته روند بازی همچنان خطی است و هر تصمیمی که بگیرید در نهایت به یک نتیجه ختم می شود.

41148 Four

اپیزود سوم ۴۱۱۴۸ یک کاراکتر جدید هم به شما معرفی می کند؛ موجود بامزه و خفاش مانندی به نام «خخخخ» که یک تنه بار کمدی داستان ۴۱۱۴۸ را به دوش می کشد و به غیر از بذله گویی، در بعضی از موقعیت ها به یاری سینا می آید.

در بخش کوتاهی از بازی می توانید کنترل «خخخخ» را از طریق حسگر حرکتی موبایل در دست بگیرید و از کمک هایش استفاده کنید تا دیگر در بازی تنهای تنها نباشید. «خخخخ» با توانایی پرواز و جثه کوچکی که دارد، مطمئنا در اپیزودهای بعدی نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تواند از پس کارهای شگفت انگیزی بربیاید.

41148 Six

اتمام اپیزود سوم ۴۱۱۴۸، تقریبا یک ساعت به طول خواهد انجامید. پایان بازی هم به یک کات سین هیجان انگیز ختم می شود که با دیدنش می توان دریافت که در قسمت بعدی شاهد گیم پلی بسیار پر زد و خورد و چالش برانگیزی خواهیم بود.

۴۱۱۴۸ نمونه بارزی است از یک بازی اپیزودیک استاندارد که در هر قسمت، قدم های کوچکی به سمت تکامل و بهتر شدن برداشته. روایت درگیرکننده و فضاسازی عالی ۴۱۱۴۸ دلایلی هستند که بتوانیم آن را یکی از برترین بازی های تولید شده توسط توسعه دهندگان داخلی قلمداد کنیم. اپیزود جدید را می توانید همین حالا و با قیمت ۱۰۰۰ تومان از کافه بازار دانلود کنید.

در انتها از شما دعوت می کنیم که به تماشای تریلر اپیزود سوم بازی ۴۱۱۴۸ بنشینید:

41148:3
  • ۴۱۱۴۸:۳
  • قیمت: ۱۰۰۰ تومان
  • سازنده: مهدی فنائی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۴.۹ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱۴۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato