اسکرین شات هایی از دستیار هوشمند Facebook M منتشر شدند

اسکرین شات هایی از دستیار هوشمند Facebook M منتشر شدند

همانطور که می دانید، فیسبوک هم یکی دیگر از غول های دنیای تکنولوژیست که قصد دارد به جرگه سازندگان دستیارهای هوشمند بپیوندد. اگر به خاطر داشته باشید، کمپانی یادشده چندی پیش از Facebook M پرده برداشت؛ دستیار هوشمندی که نامش را از کاراکتری خیالی در سری فیلم های جیمز باند وام گرفته و به زودی برای رقابت با سیری اپل، کورتانای مایکروسافت و گوگل ناو پا به میدان رقابت دستیاران هوشمند خواهد گذاشت.

دستیار هوشمند فیسبوک نه تنها امکاناتی مشابه دیگر رقبا را به کاربر ارائه می کند، بلکه برای تعامل با او کمی خصوصیات انسانی را نیز از خود به نمایش می گذارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گفته شده که در حال حاضر، این دستیار هوشمند مراحل آزمایشی خود را در اپلیکیشن مسنجر فیسبوک می گذارند و کاربران این اپ می توانند همین حالا به برخی از قابلیت های آن از طریق اپ یادشده دسترسی داشته باشند. با مشاهده اسکرین شات هایی که در انتهای مطلب آورده ایم، می توانید با برخی از این قابلیت ها آشنا شوید.

با توجه به تصاویر، به نظر می رسد که فیسبوک ام در جمع آوری اطلاعات مرتبط با درخواست کاربر عملکرد خوبی از خود به نمایش می گذارد. به عنوان مثال در یکی از تصاویر پایین می بینیم که دستیار هوشمند موفق شده تا در یک مکالمه معمولی با کاربر برای او یک بلیط پرواز رزرو کند. ضمنا فیسبوک ام می تواند کاربر را برای پرداخت هزینه بلیط از درون برنامه و تنظیم یک رویداد در تقویم یاری کند.

طبق اسکرین شات های منتشره، به نظر می رسد که فیسبوک ام فاقد امکان تشخیص فرمان های صوتی است. البته برای مشخص شدن این موضوع باید تا عرضه رسمی این دستیار هوشمند منتظر بمانیم.

در ادامه می توانید اسکرین شات های منتسب به دستیار هوشمند فیسبوک ام را مشاهده کنید:

Facebooks-M-in-action (1)

Facebooks-M-in-action (2)

Facebooks-M-in-action (3)

Facebooks-M-in-action (4)

Facebooks-M-in-action (5)

Facebooks-M-in-action (6)

Facebooks-M-in-action (7)

Facebooks-M-in-action (8)

Facebooks-M-in-action (9)

Facebooks-M-in-action (10)

Facebooks-M-in-action (11)

Facebooks-M-in-action (12)

Facebooks-M-in-action (13)

Facebooks-M-in-action (14)

Facebooks-M-in-action (15)

Facebooks-M-in-action (16)

Facebooks-M-in-action

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato